barevná móda

Barevná móda aneb které značky vám šeď a nevýraznost nedovolí?

Čím barevnější a výraznější, tím nepřehlédnutelnější a atraktivnější – barevná dámská móda umí zapůsobit, tak proč by měly být ženy za šedé myšky? Dnes vám představíme známou dámskou módu, která ženám šeď a nevýraznost nedovolí – oblečení od značek  Desigual, Smashed Lemon, Purple Jam nebo Mahal zkrátka musíte mít.

Všechny ženy si mohou dovolit nosit barvy

Ženy v každém věku a s jakoukoliv postavou si mohou dovolit nosit barvy. Barevná móda má jednoznačně něco do sebe – ženy omlazuje, zvýrazňuje jejich přednosti a dělá je nepřehlédnutelnými. Ne nadarmo se říká, že když si chce žena zvýšit sebevědomí a působit výrazněji, sáhne po pestrobarevném kousku oblečení, které se o pozornost a lepší pocit samo postará. Když do místnosti vstoupí žena v barevném kousku oblečení, všichni se za ní ohlédnout. Barevná móda způsobí wow efekt a to tady jde. Ženám, které barevnou módu nenosí a nosit neumí doporučujeme zařazovat barevné kousky oblečení do šatníku postupně. Pro ženy, které jinak než barevně nechodí pak přinášíme inspiraci v podobě barvami hýřících značek Smashed Lemon, Desigual, Purple Jam nebo Mahal.

Ženy, které milují barevný outfit jsou věrné určitým značkám

Ženy, které se do barevného outfitu zamilovaly se naučily být věrné určitým značkám – ano těm, které hýří barvou. Oblíbená je španělská značka Desigual, ve které vám bude u nohou ležet nejen Španělsko. Barvami, radostí a optimismem hýří i holandská módní značka Smashed Lemon, která se prezentuje jako mladá a kreativní. Vstříc slunečným dnům můžete vykročit v oblečení módní značky Mahal, která nabízí barevné a do indického stylu laděné kousky oblečení a za zmínku určitě stojí i italská značka Purple Jam se svou hravou a bláznivou kolekcí.

A co vy? Také milujete barevný outfit?