boty podzimu

Boty podzimu – už je máte v botníku?

Podzim je v plném proudu, což znamená, že bychom už měli mít ve svém šatníku podzimní obuv, která je pro letošek moderní a která je v kurzu. Jestliže ještě nemáme takovou obuv, s níž bychom letos rozhodně nadchli naše okolí, měli bychom zavítat do nejbližšího obchodu s obuví a nějakou takovou parádní obuv si koupit. Abyste však věděli, za čím byste měli jít a co se skutečně vyplatí letos koupit, přinášíme vám pár tipů na boty podzimu, které vás jednoznačně dostanou do kolen.

Boty, které jsou letos populární, se skoro neliší od loňského roku. Jediné boty, které bychom letos měli ze svého podzimního botníku vyhodit, tak jsou rozhodně farmářské boty, které byly v loni na pultech takřka v každém obchodě s obuví. Jenže letos jsou tyto boty už „out“, už se opravdu nenosí.

Místo nich ne na pulty dostaly zcela jiné kousky, které vám tu nyní představíme. Nebojte se je koupit, i když jsou mnohdy hodně extravagantní, opravdu je totiž dneska udává móda a opravdu s nimi budete naprosto styloví.

Je libo trochu rockerský styl?

Velice oblíbené jsou nyní černé botky do špičky, které sahají až ke kotníkům. Vypadají jako kotníkové kozačky, jenom jsou obohaceny o stříbrné aplikace, podobně jako to bývá u klasického rockerského stylu. Tyto rádoby rockerské boty jsou nyní právě to, co je trochu extravagantní, přesto jsou v kurzu. Obvykle jsou obehnány trochou ostnů, ale také řetězy či stříbrnými řemeny, které dělají z bot trochu boty stříhorukého Edwarda.

Klasika nadevše!

Nejelegantnějším kouskem, který si letos můžete koupit, jsou rozhodně chelsea boty, které byly i vloni poměrně populární. Letos jsou však to nejprodávanější, co v obchodech s obuví najdete. Jedná se o obuv, která má na boku gumu – většinou se boty přetahují přes nohu a sahají ke kotníkům. Najdete je v dámském, ale také i v pánském provedení.