bundy, které vás letos dostanou

Bundy, které vás letos na podzim dostanou

Podzim je dosti barevné období, které mnohdy fascinuje opravdu každého z nás. Letos se však k těm barvám podzimu také přidaly i barevné bundičky, které rozhodně stojí za to si letos koupit. Pojďme si však zmínit daleko více trendů v podobě bund, které nás ochrání před zimou. Rozhodně to není jenom o barevných bundičkách, které si ale samozřejmě zmíníme jako první.

Každým rokem vedeme obrovské dilema, co si vlastně máme obléknout na sebe. Bundy jsou součástí našich outfitů, ale pokud nemáme stylovou bundu, tak vlastně nemáme stylový ani celkový look. S tím rozhodně nemůžeme žít, a tak se vydáváme do obchodů s oblečením, abychom si nějaké ty stylové bundičky samozřejmě koupili. Naštěstí jich je letos poměrně hodně, které stojí za hřích, tak si pojďte vybrat z následujících tipů!

• barevné křiváky

Jak už bylo zmíněno, letos na podzim se to všude ohání barvičkami. Ani u bund tomu není jinak. Letos jsou populární hlavně barevné křiváky, které jsou rozhodně fantastické. Koupit by si je měla každá žena, ať už se rozhodně si je koupit v královsky modré nebo ve žluté podobě. Nejhezčí jsou ale stejně v té pestře červené barvě.

Kupodivu se poměrně rozběhly barvičky, jako je třeba metalově stříbrná nebo bronzová barva, ale toto je opravdu jenom pro odvážlivce, kteří se tuto bundičku nebojí kombinovat.

• dlouhé bombery

Dalším trendem letošního podzimu jsou rozhodně i dlouhé bombery. Tyto krásné bundičky jsou to pravé nejen pro ženy, ale hlavně taky pro pány. V současné době je najdeme naprosto ve všech obchodech s oblečením, což je naprosto fantastické! Nemusíme je tak hledat dlouho. Pro pány jsou nejhezčí hlavně v obchodech značky Pull&Bear a pro ženy jsou ty topovky jednoznačně ve Stradivariusovi.

• džínové bundy s kožíškem

Letos nás opět dostala džínová bunda s kožíškem, kterou jsme v malém množství mohli registrovat už vloni v zimě. Letos je ale najdete i v pánském provedení a jsou naprosto famózní!