Jak být atraktivní pro muže

Jak být atraktivní pro muže

Nejvíce ze všeho buďte sama sebou. Muž není bytost, ke které existuje manuál, kterým si jej sestavíte na míru. Nekupujte si příručky, jak sbalit chlapa, být neodolatelná nebo pravidla pro lásku. Buďte přirozená. Jen tak najdete toho, kdo se k vám hodí. A jen tak vás může skutečně poznat a zamilovat se tak opravdu do vás, nikoliv do nalhaného přeludu.

Nesnažte se žít život jiné ženy, žijte ten svůj a buďte s ním také spokojená. Naslouchejte mu, nemluvte jen o sobě a jen nastiňte ty nejzásadnější události uplynulého dne a nechte ho, aby se sám ptal na to, co ho zajímá. Budete neodolatelná a pak i oni vám budou rádi naslouchat.

Smějte se a ukažte, že víte, co chcete

Smích je kořením života a i když si možná v tomto ohledu muži vystačí se svými kamarády, od srdce se zasmát se svou milovanou ženou má pro ně vysokou hodnotu. Vnímejte jeho snahu vás rozesmát a klidně se smějte na celé kolo. Ukažte mu, že s vámi v žádném případě rozhodně není nuda. Ukažte, že víte, co chcete. Nekoukejte deset minut do lístku v restauraci a pak neukazujte, že nevíte, co chcete. Vyberte si a klidně riskujte, že vám to nebude chutnat.

Chorobná honba za dokonalostí, kdy chceme, aby i vybrané jídlo bylo nezapomenutelné, kazíme přehnanou snahou a nerozhodností. Když máte jasno ve svých chutích, bude se těšit nato, jak jste žhavě nekompromisní.

Věřte si a pečujte o sebe

Musíte nejdříve upřímně milovat sama sebe, jinak nikdo nemůže milovat vás. Když se sama v sobě necítíte nijak spokojeně, muž to na vás pozná. Pravidelně pracujte na své duševní pohodě, chvalte se, oceňujte své úspěchy, přednosti a hlavně se naučte přijímat komplimenty. Vaše sebedůvěra pak zapůsobí na muže jako magnet. Investujte i do svého šatníku. Pečujte o své vlasy, nehty, zuby i pokožku. Češte se, malujte se a věřte, že pokud budete krásně vypadat navenek, budete se i tak cítit i uvnitř. To pak pozitivně ovlivní celý váš život i pozornost mužů.

Nezapomeňte se chovat jako žena, jemná, žádoucí a elegantní. Muž musí mít pocit, že potřebujete péči. Nechte si otevírat dveře, přisouvat židli a pomáhat do kabátu. Nebraňte se pozvání na večeři nebo na romantický víkend. Neseďte každý večer s rukama v klíně, choďte pravidelně cvičit, do divadla, na přednášku nebo výstavu. Pak mu o tom vyprávějte a nakazte jej svým nadšením a energií. Bude vás za to milovat.