Černá trendy barvou

Černá může být i trendy šťastnou barvou

V životě každého z nás někdy dojde ke smutné události, která se nese ve znamení úmrtí blízké osoby. Bohužel se však málokdo z nás dokáže otřepat z této smutné události. Své pocity tedy alespoň vyjadřuje barvami, protože do mluvení nám mnohdy není. Pokud si tedy nebudete všímat člověka a jeho oblečení, nikdy nepoznáte, zda se jedná o člověka s dobrou či špatnou náladou. Mnohdy se můžete vyvarovat nepříjemným lidem, kteří by vám zkazili den pouhým pozdravením, a tak tedy sledujte looky různých lidí. Ovšem barva černá, která se nosí právě při smutečních chvílích a pohřebních obřadech, je právě tou, která může vyjadřovat také štěstí. Pro mnohé lidi se totiž jedná o šťastný odstín. Je libo černé lodičky nebo černou kabelku?

Černá je barva, která je vhodná vždy – někdy je ale dobré ji vynechat

Černé džíny, tričko s krátkým i dlouhým rukávem a dále také nátělník – čtyři věci, které by v tomto odstínu měl mít každý z nás doma. Je to z toho důvodu, že kousky v těchto barvách jsou vždy úžasným základem naprosto všeho. Málokdo si to dokáže přiznat, ale určitě většina z nás mívá pod svetrem právě takový neutrální kousek. Navíc černé džíny zeštíhlují, a tak se není čemu divit, když potkáváme velké množství žen, jež nosí právě tento typ džínů. Zeštíhlující efekt ovšem patří k jakémukoliv kousku této barvy. Ať už jsou to šaty, svetr, bunda či třeba top, vždy se dočkáte skvělého štíhlejšího vzhledu a tím i velmi dobrého pocitu. Ovšem někdy není tato černá kombinace zrovna nejvhodnější.

Měli bychom se jí jednoznačně vyvarovat během teplých dní, kdy nám září sluníčko doslova obrovskou sílou. Sice se jedná o barvu, která má na svědomí vzhledově štíhlejší postavu, ale na druhou stranu se jedná taky o něco, co je bohužel velmi lákavé pro slunce. Tento barevný odstín přitahuje sluneční paprsky jako medvědy med, a tak se není čemu divit, když se během letních horkých dní černost úplně vytratí z šatníku. Vždyť kdo by se chtěl potit při tak šílených teplotách. Vy snad ano?