Účesy s čelenkou a šátkem

Chcete být in? Vaši hlavu musí zdobit šátek či čelenka

Doplňky jsou v současné době opět v kurzu. Dnes zaujmete zejména tak, když svůj byť naprosto obyčejný outfit oživíte vkusnými doplňky, které k outfitu dokonale padnou. Dnes se velice hledí na to, jak vypadáte. Všichni žijí v online světě, mají určité předsudky a posudky. Pokud nesplňujete určitá kritéria, nejste pro člověka atraktivním. Je to velká škoda, že se opět určuje povaha a krása člověka na základě toho, co má na sobě. Abyste tedy zaujali na první pohled, přinášíme vám tipy na doplňky, díky kterým uděláte vždy dobrý první dojem.

O módním světě lze aktuálně říct, že ho pohltily retro kousky. Retro se vrátilo nejen do světa módy, ale také do světa bydlení, kde udělal opravdu obrovský boom. Zaměřme se však na svět módy a připomeňme si ty nejžhavější retro kousky, které jsou opět v módě. Paradoxně se jedná o doplňky, s nimiž vykouzlíte naprosto perfektní look.

Šátek je dnes povinností

Pamatujete si na doby, kdy jste nosily ve vlasech uvázaný šátek? Většinou to bylo z toho důvodu, že vám vlasy při práci padaly do očí nebo že jste potřebovali, aby vám šátek sál pot. Dnes je šátek opět zpátky a nosí se zejména jako vkusný módní doplněk, který sluší naprosto každé ženě.

Nosit ho mohou skutečně všechny ženy, ať už jsou dlouhovlasé, krátkovlasé nebo holohlavé. Sluší skutečně každé ženě a díky šátku vynikne obličej, na který se pánové při pozdravu upřou.

Když ne šátek, tak čelenka

Může se stát, že si šátek nebudete umět uvázat. S tím si však nelámejte hlavu, protože obchody s tím tak trochu počítaly. Rozhodly se přinést do módy čelenky, které vypadají naprosto stejně jako klasické šátky. Jenom jsou na gumu, tudíž se nemusí uvazovat. Nikdy nebylo nošení šátků jednodušší!

Co se týče barev, vyniknou zejména červené šátky nebo pestrobarevné čelenky. Vždy se rozhodujte na základě aktuálního outfitu.