Denim, džínovina či riflovina, to je celoroční hit

Denim, džínovina či riflovina, to je celoroční hit

Riflovina, denim či džínovina patří jednoznačně dlouhodobě mezi ty nejoblíbenější materiály. Jde o jednoduchý a stylový design, který se dá nosit každý den. Modrou barvu rifloviny již bereme téměř jako neutrální a přináší nám pocit ležérního klid. Riflové oblečení vám prostě sluší. V ulicích je denim na každém kroku a lidé jej prostě milují, proto učaroval i módním návrhářům a díky jeho oblíbenosti se v něm prostě bude pokračovat. Denim je velkou módní ikonou mezi všemi druhy textilu, a to právě proto, že už se nosil před mnoha lety. Nyní se stále oblíbenost nošení rifloviny prohlubuje. V nabídce jsou klasické kousky, ale i moderní a efektní. Vytáhněte svůj denim ze skříně a pro zbytek si zajděte do obchodu. Džíny a džínovina sluníčku prostě sluší.

Overaly, lacláče a zdobené džíny

Riflovina sebou nese pohodlí, styl a radost. V podobě krátkých či dlouhých overalů nebo módních lacláčů se bude nosit ve velkém. Slim fit dále přetrvává a v kurzu je oversize. Klasické džíny se budou nosit zkrácené nad kotníky, nejčastěji doplněné nějakým vzorem, výšivkami, nášivkami, kamínky, květy, malbou či potiskem. Jsou veselé a prostě crazy. Určitě jim také neodoláte. Nosí se i džínová bunda, košile, riflové sukně, ale zejména šaty s volány. Dejte průchod rebelskému stylu nebo ze sebe udělejte romantickou ženu. Kromě klasických bund se nosí i kabáty a trenčkoty. Musí vám především dobře sedět. Kombinovat jej můžete s neutrálními barvami i vzory. Vaší fantazii se nijak meze nekladou.

Džínové doplňky

Džínové boty jsou velmi moderní, stylové a pohodlné. Mohou to být tenisky, sandály, lodičky, baleríny i letní kozačky, které se opět nosí. Dalším skvělým doplňkem, který prostě musíte mít je džínová kabelka. Tento nezbytný doplněk, jakým je kabelka, nesmí chybět u žádného outfitu, protože jej dokáže velmi efektně zvýraznit a doladit. Kabelky mohou být malé i velké, na ruku nošené na předloktí, do ruky či na rameno.