Holá záda

Holá záda budou stylová i během podzimu

Léto přineslo řadu novinek, které však můžeme uplatnit i během nadcházejícího podzimu. Mezi nejatraktivnější novinky dneska patří například džínové bundy, které jsou opravdu unikátní v tom, že se dají nosit během chladnějších letních dnů, ale také i během zářijového dne, kdy je trochu tepleji, než jak jsme na podzim zvyklí. Dokonce tento kousek uplatníme i tehdy, kdy v říjnu bude poměrně dobře – je to tedy jakýsi nadčasový kousek.

Samozřejmě takových nadčasových kousků, které můžeme uplatnit zhruba celoročně (výjimku tvoří asi jenom zima), je nespočet. Klobouky se aktuálně taky řadí do této skupiny. Mimo to se však do této skupiny zařadila i holá záda. Určitě jste takový kousek, který má holý záda, už spatřili. Jedná se většinou o nějaké nátělníky nebo o šaty, které buď mají velký výkroj na zádech, nebo jsou záda takřka holá, jenom jsou na nich propleteny nejrůznější obyčejné nitky, které tvoří na zádech zajímavý ornament.

Nebude nám na podzim v takovém kousku zima?

Samozřejmě vás aktuálně asi napadne, že by nám možná v takovém kousku mohla být zima, ale není to tak. Jelikož se dají tyto kousky krásně ladit například s přehozy nebo s různými bundičkami, nebojte se je vzít. Přece jenom na přechod mezi jednotlivými bary nebo kavárnami to stačí. Poté si je v teple lehce sundáte. Mnohdy navíc v kavárnách či jinde topí už na podzim tak moc, že budete za takový lehčí nátělník nebo jiný kousek s holými zády rozhodně rádi.

Kde tento kousek koupíme?

Dnes se s tímto kouskem setkáte opravdu na každém rohu. Jsou populární hlavně v obchodech značky H&M nebo třeba značky Mohito. Najdete je však i v jiných podobně značkových obchodech za poměrně přijatelné ceny – samozřejmě se cena vždy vztahuje k danému kousku. Nemůžete chtít takové vkusné šaty za dvě stě. Šaty se pohybují nad pěti set korunami, topy kolem tří set.