tkaničky

I tkaničky do bot udělají své

Většina nákupních maniaček je toho názoru, že podle detailů se určuje světový look. Je tomu opravdu tak. Každý módní návrhář bedlivě tkví nad každou maličkostí svého výtvoru, protože právě daný detail dělá i z obyčejného trička mistrovské dílo. Pokud chodíváte na nejrůznější fashion show, jistě vás mnohdy zajmou spíše ty asymetrické vzory, které jsou ukazovány na různých slečnách procházejících se po mole. Většina vidí třeba i nevkusné šaty, které nepůsobí vůbec světově. Jenže my se nedíváme na ten doplněk, o kterém to všechno vlastně je. Takový doplněk je však důležitý i u běžného looku. Nesmí se třeba kombinovat zlatá a stříbrná, a to ani ve chvíli, kdy máte vše do zlata, ale malá perlička na botě je ze stříbra. Už tento detail vám pokazí celý vzhled. Vy si možná říkáte, že si toho nikdo nevšimne, ale vždy se najde tak bystré oko, které si toho všimne úplně prvotně.

Své dělají i tkaničky do bot

Mezi větší detaily, které vám jednoznačně budou bít do oka hned, jak nositel bot vyjde na ulici, jsou tkaničky. Ty mnoho lidí nosí různě svázané a převázané, ale mnohdy se nesetkáme jen s prapodivným šněrováním, ale také s divnou barevnou kombinací. Třeba klasické bílé Conversky jsou známé svými barevnými detaily. Bohužel je však znetvoří řada lidí právě tím, že do nich nasouká křiklavě modré tkaničky na jednu botu a fosforově růžové tkaničky do boty druhé. Jedná se o naprostý kýč, který však miluje velká řada lidí.

Není to však jen zlá kombinace barev. Tkaničky v botách mohou být uspořádány velmi dobře a vkusně. Třeba pokud jdete na ples, jednoznačně chcete být sladěni s partnerem či partnerkou. Pokud ženy mají červené šaty, pánové obvykle volí červeného motýlka či vázanku, díky které by se vědělo, že patří k sobě. Ovšem někdo si dokonce dbá na to, aby i jeho tkaničky ladily k šatům partnerky. A to je, panečku, pak parádní look!