prsteny

I vaše prsty si chtějí dopřát luxus – zkuste prsteny!

Ženy si potrpí na šperky, proto ten nejlepší dárek, co můžou ženy od mužů dostat, jsou právě šperky. Pokud tedy pánové nevědí, co koupit své milované partnerce k výročí, k narozeninám nebo k Vánocům, jistě je vždy dobré volit krásný šperk. Ovšem je mnohdy nutné, aby se předtím poradili s odbornicí, protože někdy je pánský vkus trochu vedle (to musíme uznat každý, i pánové). Navíc pokud je tam prodavačka ženského pohlaví, tak jistě vždy skvěle poradí. Ve špercích se ženy většinou shodnou, což je právě jedna oblast, ve které se nehádají. Šperky však nejsou pouze o náhrdelnících nebo náramcích. V poslední době se rozeběhl velký trend zejména v prstenech, a to zrovna v těch masivních.

Čím větší, tím lepší

Mnoho lidí zná tu osvědčenou klasiku jednoduchého prstýnku s drobným kamínkem. Jenže takový se hodí především k zásnubám a ne k obyčejnému looku. Pokud hodláte zaujmout svými šperky, volte na prsty jednoznačně něco masivnějšího. Vyhněte se však takovým prstenům, které jsou přes několik prstů. Nejedná se o metalový trend, ale o hloupou novinku ve světě nevkusných trendů. Zkuste to s prstenem, který vám bude sahat třeba po kloub. Taková velikost je stále přijatelná. Nedávejte však na jeden prst více prstenů, to je hotové tabu. Ideální je mít jeden prsten na prostředníčku nebo dva prsteny, a to jeden na palci či malíčku a druhý vždy o dva prsty dál.

Nyní jsou však také velmi aktuální prsteny s kameny. U těch to s velikostí až tak nepřehánějte. Zkuste to spíš se středně velkou velikostí. Pokud máte však tlustější prsty, přejděte k méně masivnímu vzhledu. Masivní prsteny vyniknou nejvíce na hubených prstících, protože budou skvěle zářit na míle daleko. Mimo jiné však nesmíte kombinovat prsteny a náramky. Pokud máte oba dva tyto doplňky masivní, nehodí se k sobě. Nejlepší je kombinovat náušnice a prsten nebo náhrdelník a prsten. S takovými šperky to najednou opravdu nepřehánějte, protože byste vykouzlili pouze zmatený a přeplácaný dojem.