nejoblíbenější značky kabelek

Jaké jsou ty nejoblíbenější značky kabelek?

Mnoho mužů váhá nad tím, co koupit ženě k narozeninám či jako dárek k výročí. Bohužel však někdy netuší, po čem mají sáhnout, protože si záhy uvědomují, že své partnerky zrovna dvakrát neposlouchají. Najednou se pak teda dostaví zmatek a chtějí se nějak prostřednictvím kamarádek či známých dozvědět, co udělá drahým polovičkám radost.

Někdo začne tvrdit, že výhrou k ženskému srdci je šperk, jiný by zase volil romantickou večeři s růží, ale pořád by to chtělo nějaký hmatatelný dárek, který by oslnil a prozradil by, jak je muž vnímavý chlap. Zájezd je sice dobrá volba, ale co když vás ženy pošlou do háje jen kvůli tomu, že v dané destinaci byly nebo že v daném termínu už mají nějaké své plány. S tím pánové bohužel nepočítají, a tak se seběhne klasická hádka i při tak důležitém okamžiku. Pánové, nedávejte na rady jiných a kupte jí kabelku. Ta zaboduje totiž vždy, je hmatatelná a každá žena jich potřebuje opravdové miliony.

1. Zkuste klasiku s Michaelem Korsem

Pokud nevíte a toužíte po dražším kousku, zkuste to s Michaelem Korsem. Díky tomu, že má naprosto neotřelý a nestárnoucí vzhled, docílíte pouze toho, že se ženám bude hodit naprosto ke všemu a přesně toho přece chcete docílit. Navíc se jedná o takový typ kabelky, za který žena sama od sebe neutratí tolik peněz. Raději vždy čeká na okamžik, kdy přijde muž a dá ji obrovskou krabici, v níž bude právě tato krásná kabelka. Dbejte však na to, aby to byl originál. Ženy mají bystré oko a kopii poznají opravdu hned.

2. Co takhle Vuittonka?

Klasika od návrháře Luise Vuittona je sice fajn, ale není pro mnoho žen zrovna atraktivní. S tímto kouskem si dávejte velký pozor, protože buď vás přivede do ráje s ženskou přívětivostí nebo dostanete řádně za uši, protože tento typ hnědé kabelky posázené písmeny není zrovna to, po čem žena touží.