S jakými botami nešlápnete vedle

S jakými botami během podzimu nešlápnete vedle?

Podzim je tady, což znamená, že se můžeme radovat z nové kolekce, kterou najdeme na pultech obchodů. V poslední době se řada lidí vydává hlavně do Primarku, kde je aktuální kolekce velice vkusná a navíc samozřejmě levná. Nicméně i u nás, v klasických kamenných prodejnách běžných značek najdeme řadu skvělých kousků, za které se vyplatí utratit.

Není to však jenom o oblečení, ale také o botách. Jestliže si koupíte nějaký vkusný kabát nebo bundu, musíte dobře vědět, jestli k danému kousku máte i patřičnou obuv. Během podzimu se sice nosí velice hojně tenisky, ale když prší, nejsou ani tenisky dobrou volbou. Sice jsou mnohdy opravdu stylové, ale na podzim se přísluší mít trochu jinou podobu bot.

Samozřejmě i v oblasti obuvi se neustále mění trendy, které bychom měli zmínit. Například se jedná právě o boty. Kupodivu totiž letos nejsou populární vloni velice oblíbené Timberlandy či jinak známé farmářské boty, ale rekordy v oblíbenosti trhají naprosto jiné typy bot. Pokud je ještě nemáte, pak si je rozhodně běžte koupit!

Je libo rockerský styl?

Boty, které nyní zmíníme, by většina lidí zařadila do rockerského stylu, ale možná to tak úplně není pravda. Boty jsou černé a mají stříbrné aplikace a většinou jsou na nich přezky. Určitě jste si jich všimli na mnoha instagramových profilech mnoha známých český celebrit. Tyto kotníkové boty jsou však otázkou líbivosti a vkusu každého z nás. Mnoho žen se do tohoto (trochu kýčovitého) kousku zrovna nepouští, řada žen ale tyto boty přímo miluje.

Elegance skrytý v chelsea botách

Pokud jste neznali první tip na letošní stylovou podzimní obuv, pak vás rozhodně nadchne zástupce té elegantnější skupiny, kterou rozhodně znáte, protože už byla k mání během minulého roku. Tyto boty jsou takzvané chelsea boty. Jsou to ty kotníčkové botky, které mají gumu na bocích. Jsou vkusné, hodí se hlavně ke kabátům, ale neuděláte s nimi chybu ani v kombinaci s parkou. V dnešní době se těší trochu zvláštnímu provedení – jsou totiž v mnoha případech posety nášivkami, což svědčí jenom o větší stylovosti těchto bot.