jarni trendy

Jarní trendy obuté v teniskách a zdánlivě neslučitelné trendy

Často opomíjený módní kousek, jsou košilové šaty, které sluší i nejrůznějším typům postav. Přidejte k nim rafinovaný uzel, zakamuflujte všechny nedostatky vaší postavy, ať už je to oblast břicha či boků. Tento trendy kousek padne většině žen. Můžete dát přednost klasice nebo šatům s potiskem. Šaty nešaty, vklouzněte jednoduše do tenisek. Letí neonové barvy, metalické odlesky a letní styl. Velmi variabilní bílé tenisky vezmete úplně ke všemu. Takový stylový pár bot by momentálně neměl ve vašem šatníku vůbec chybět. Nosí se totiž kromě džínů a kraťasů i k sukním a šatům. Nadchnou vás svou komfortní pohodlností a každý váš módní komplet příjemně odlehčí.

Nebojte se výrazných kontrastů

Letošní jaro a léto hraje do karet všem odvážným, co se toho nebojí. Netradiční módní kombinace jdou do popředí. Už se to objevilo i v minulých sezónách, častým podkladem šatů jsou na jaře všudypřítomné džíny nebo legíny. Projděte svůj šatník a své oblíbené slimky doplňte tunikami a šaty. Nosí se také kůže, koženka a k tomu klidně kontrastující krajka. V nových kolekcích se často objevují krajkové šaty a letos dřív než sáhnete po saku, můžete zkusit koženou bundu, bomber nebo křivák. Jasný kontrast krajky a kůže nikdy nezklame. Stejně nezklamou i barevné nadčasové protipóly černá a bílá. Bohémský trend ve stylu bílá-černá, pepito kostka i s černou či bílou krajku, volány, proužky, džíny a pastelové odstíny.

Zdánlivě neslučitelné spojení

I když zrovna nejste zcela romanticky založení, zkuste propojit rozevláté topy ve světlých odstínech s džíny. Denim je velkým hitem letošního jara, nosí se riflové sukně i denimové šaty s volány. Daný styling je postavený na kontrastech. Deníkové šaty s volány kombinované s krajkou, aplikacemi, nášivkami či výšivkami patří k nejvyšším aktuálním módním trendům. Neméně důležité jsou doplňky. Pokud chcete vyladit rustikální romantický styl do naprosté dokonalosti, pořiďte si ke svým outfitům slaměné doplňky, ve formě klobouku, bot či kabelky.