Jaro je tady

Jaro je tady, tak kolena ven!

Konečně tu máme jaro. Teploty pomalu stoupají, všechna sněhová přikrývka už dávno roztála, sluníčko nám denně ukazuje své paprsky, a když ne, tak se nám ukazuje první jarní deštík, který sice nepatří k těm oblíbeným, ale k jarnímu období patří rozhodně. Na deštníky jsme se zkrátka museli taky připravit. Navíc jsme se museli připravit i na změny, které přichází se střídáním ročního období. Nejdříve je nutná změna v šatníku a botníku, protože zimní věci při teplejších teplotách opravdu nevyužijeme. Hluboko do skříně s tlustými vlnitými kabáty, oteplovačkami, teplými ponožkami či kozačkami. Na ně tu už následující měsíce nebude místo. Zkuste to s teniskami a se stále „in“ roztrhanými kalhoty.

Roztrhané džíny? Ty jen tak z kurzu neodejdou!

Už nějaký ten pátek se drží na příčkách vítězů v kategorii nejlepší trend roztrhané džíny. Jestliže nepatříte mezi jejich vlastníky, tak to děláte obrovskou chybu. Pokud se vám však nechce zrovna utrácet velké peníze za roztrhané kalhoty, zkuste to alespoň s děravými koleny. Přece se nebudete potit v nepohodlných džínech, když je nyní velmi „in“ právě pohodlnost způsobená děravými koleny. Navíc si tento trend můžete vytvořit vy sami v pohodlí domova. Stačí si najít pouze staré džíny, které nenosíte, a prošmiknout místa, kde by měla být kolena.

Takové džíny jsou velmi trendy, a to už jen kvůli tomu, že se hodí opravdu ke všemu. Tenisky jsou na místě, ale co to takhle zkusit s lodičkami? Možná si myslíte, že elegantnost s ležérností nejde kombinovat, ale právě pohodlnost a jakási formalita je najednou opravdu v kurzu. Klidně k roztrhaným džínům zvolte například i sako, což dodá ještě větší elegantnosti. Jestliže jste však zastánci pouze komfortu, na lodičky nemyslete a zvolte raději klasiku v teniskách, polobotkách či oblíbených sandálcích, které zanedlouho budou opět ve své sezoně.