lodičky

K formálnímu stylu patří lodičky!

Mnoho žen má velmi oblíbené některé styly, s nimiž vystupuje na veřejnosti. Jedná se zejména třeba o ležérní styl, který je velmi oblíbený, protože se jedná především o obyčejné pohodlné kousky, s nimiž stejně září. Dnes je však tento ležérní pohodlný styl nabourán elegantností, kterou symbolizují lodičky. Proto tento styl nezůstává bez poskvrny. Ovšem mnohem více oblíbený je formální styl. Nejedná se však o tak milý a pohodlný look, ale díky němu může žena ukázat, že je naprostá dáma, která to o sobě ví a ví, jak to ukázat. Jenže tento styl v sobě nese mnoho bolestivých částí, mezi které se jednoznačně řadí především lodičky, které jsou sice naprosto elegantní a skvělý kousek, ale na druhou stranu se jedná o bolestivou část vašeho botníku. Šťastná to žena, která najde tento druh obuvi v pohodlném zpracování, aniž by během celovečerního nebo celodenního nošení nepocítila jakoukoliv bolest!

K formálnosti však neodmyslitelně patří

Pokud jste však velkým nadšencem do formálního stylu, musíte si uvědomit, že se lodičkám nevyhnete. Můžete se jí vyhnout tehdy, kdy si vezmete úzké kalhoty s tenkým páskem, košilí a sakem, protože k této eleganci patří třeba vkusné polobotky. Jenže pakliže zvolíte úzkou sukni s vypasovanou košilí nebo sáhnete raději po úzkých šatech, nevyhnete se jim. Jen díky nim budou totiž vaše nohy vypadat pevně a perfektně. Díky tomu, že se u formálního stylu nosí zejména úzké sukně po kolena, nebudete mít možnost odhalit vaše nohy natolik, aby každý poznal, že je máte opravdu krásně pevné. Proto pouze lodičky vykouzlí u tohoto stylu ten pravý vzhled.

Lodičky vám však mohou dát jakýsi kontrast, bez něhož se neobejdete nebo díky němuž zaujmete. Pokud tedy máte obyčejnou černobílou kombinaci, jednoznačně zazáříte s červenými lodičkami do špičky, které budou vaší skvělou spásou a odměnou za celou tu bolest, kterou s nimi zažijete.