Jaké kabelky se nosí

Kabelky, jaké se dnes nosí – už je máte?

Módní svět zažívá obrovský comeback. Neustále se vrací takové kousky, které bychom našli u maminek ve skříni, protože přesně takové kousky nosily v jejich krásném mládí na diskotéky, když tancovaly na nestárnoucí hity Michala Davida, Janka Ledeckého nebo na stále známé hity skupiny Lunetic. Než se tedy dneska dáte na nakupovací dráhu, pak se nejdřív vydejte do svého maminčina šatníku, protože mnohdy najdete přesně to, co si chcete koupit. Ušetříte tak pár set korun.

Nicméně mimo známé kousky se taky na pultech obchodů najdou i naprosté novinky. Nejvíce novinek je aktuálně ve světě kabelek. Jelikož jsou kabelky dneska čím dál více utlačované batohy, které jsou opravdu velice moderní, musí se tedy snažit zaujmout. To se jim kupodivu daří – dnes najdete na pultech obchodů opravdu unikátní kabelky, které rozhodně musí být ve vašem šatníku. Už je máte?

• Kulatá kabelka menší velikosti

Pokud milujete obchody, jako jsou například ty značky ZARA, pak zde najdete řadu kabelek, které si rozhodně musíte koupit. Jsou to kabelky, které jsou menší, jsou přes rameno a jsou kulaté. Vážně – představte si kolo a přesně taková kabelka je! Většinou je najdete ještě poseté dnes velice oblíbenými květinami. Výšivky květin jsou většinou rudě červené, které tak dělají kontrast neutrální a ke všemu se hodící černé barvě.

• Velká a barevná

Jestliže sledujete třeba to, co vám aktuálně nabízí obchod Lidl, pak jste určitě zaregistrovali unikátní kolekci Heidi. Jsou v ní nejen skvělé svetry nebo bundy, ale najdete v této kolekci taky vážně parádní zelenou kabelku, která je větší velikosti a která je do ruky. A právě taková kabelka je nyní taky stylová a právě ji taky musíte mít ve své sbírce! Velká a barevná kabelka do ruky – to rozhodně nesmí chybět žádné ženě. Samozřejmě si nemusíte kupovat jenom zelenou kabelku, ale nebojte se i jiné barvy. Vkusné jsou třeba červené kabelky nebo královsky modré či pestře žluté.