Kabelky, mikiny i džíny. Co dalšího tvoří základ dámských šatníků?

Kabelky, mikiny i džíny. Co dalšího tvoří základ dámských šatníků?

Možná si říkáte, že ženy toho mají zbytečně mnoho. Jenže pravdou je, že dámský základ šatníku tvoří až příliš mnoho věcí, které žena ke svému životu potřebuje. Možná si říkáte, že nemusí mít ženy všechno, co má tvořit základ jejich šatníku, ale pravdou je, že pokud byť jen jeden kousek, třeba v podobě šály Michael Kors nebo trička Armani, chybí, rázem se nesestaví dokonalý outfit, respektive každodenní výběr oblečení nebude nic snadného. 

Pokud patříte k ženám, pojďme si proto prozradit, co by mělo být součástí vašeho šatníku a vaší sbírky, abyste si snadno a rychle každý den vykouzlili outfit, se kterým budete spokojená. 

Na úvod je třeba říct, že jednobarevná trička jsou samozřejmostí, dalším základním kouskem jsou džíny, které je dobré mít rovnou v několika provedeních a střizích, a samozřejmě nesmíme zapomenout na velkou a malou kabelku či mikinu. Co dalšího však patří do základu dámského šatníku?

Košile

Dalším základním kouskem jsou bezesporu košile, které by žena měla rozhodně mít. Košile je dobré mít ve více zpracováních. Jedna by měla být jednobarevná a vypasovaná, která se bude tím pádem hodit na různé formální či pracovní setkání a záležitosti. Druhá by měla být károvaná, která bude určená k návštěvě kina nebo kterou si vezmete třeba na rande. 

Sukně

Součástí dámského šatníku, respektive součástí základu dámského šatníku by měla být sukně. V ideálním případě by taková sukně měla být vypasovaná, krásně přilehlá, ale pokud na to žena nemá postavu, může volit také áčkovou sukni nebo sukni podobného střihu. Je třeba mít na paměti, že sukně se dnes nenosí jenom do společnosti, ale je to také outfit, který je možné si vzít na rande či na kávu s kamarády.

Bunda

Stylová, moderní bunda – to je další základní kousek, který by neměl chybět v šatníku ženy. V ideálním případě by taková bunda měla být bomberem nebo džínová, to jsou aktuální hity.