Klobouk jako hit léta 2018

Klobouky po prababičkách a bláznivé kabelky! Hit léta 2018!

Je tady léto a s tím i ostré sluneční paprsky. Jak se před sluníčkem chránit a být stále šik? Tak na tuto otázku je letos jednoduchá odpověď! Slaměný klobouk neboli SLAMÁK je to co potřebujete! Naše babičky nebo možná spíše prababičky by se dnes divily, jak by s klobouky, které kdysi na poli byly nutností dnes zazářily ve světě módy.

Jaký Slamák?

Tento klobouk je jeden z nejvděčnějších módních doplňků. Dá se nosit snad ke všemu. Jestli máte na sobě obyčejné šaty, šortky, sukni, rifle je to fuk, protože tento klobouk z vašeho oblečení vyčaruje něco zajímavého. Klobouky máme buď tradiční, a to ty s širokou krempou, nebo můžeme vybírat z různých tvarů, barev, dekorů. Velice oblíbené jsou klobouky pastelových barev, které jsou vkusně sladěny s oblečením. Také zazáříte s tradiční slaměnou barvou, ale klobouk by měl být ozdoben barevnou stuhou. Klobouk je velmi vzdušný a lehoučký, po čase i zapomenete, že jej vůbec máte na hlavě.

Bláznivé kabelky

Letos je konec obyčejným jednobarevným kabelkám. Černá, červená, hnědá…. Ano jsou praktické dají se nosit ke každé kombinaci oblečení, ale jsou nudné! A to my nechceme! Malé kabelky různých tvarů, barev a materiálu. To je hit na toto léto. Pokud nemáte odvahu můžete zvolit malinkou jednobarevnou kabelku, ale ta musí mít zajímavý tvar (srdce, obláčku atd.). Kdo sáhnete po barevné kombinaci klasického psaníčka vůbec neprohloupí ba naopak! Pozor ale na zbytek outfitu! Ten by měl být spíše jednobarevný nebo jak se říká tón v tónu a kabelka by měla být tím co upoutá pozornost. Pokud zvolíte barevné oblečení s barevnou kabelkou můžete působit až moc bláznivě. Barvy jsou sice IN ale jak se říká s ničím bychom to neměli přehánět.