Klobouky

Klobouky stále frčí

Už tu máme pomalu duben, což znamená, že se konečně budeme moct projít jen tak bez bundy v krátkém tričku po chodníku, na něhož svítí slunce naprosto obrovským žárem. Teploty pomalu začnou dosahovat příjemných hodnot, samotné počasí nám jistě bude přát, i když he samozřejmé, že se sem tam dočkáme i s bouřkami či přívalovými dešti. Ono to k tomu jaru a následně i k létu jednoznačně patří, ale není dobré, když nás takové počasí sužuje opravdu celé roční období, na něž se tak dlouze těšíme. Zejména nyní jsme se velmi těšili, protože zima se řadila k těm nejkrutějším.

S jarem přichází však velká změna v šatníku a také v botníku. Musíme vyměnit tlusté bundy a kabáty za lehké džínové kousky, které budou plné elegance. Také se zaměřujeme na výměnu kozaček za oblíbené tenisky, které následovně potom vyměníme za baleríny, sandálky a žabky. Místo čepice si kupte senzační klobouk, který trhá rekordy oblíbenosti už od loňského podzimu.

Tento hit je naprosto jedinečný, stylový a hlavně nadčasový!

Mnoho žen se bálo ukázat na veřejnosti s kloboukem na hlavách, zejména v menších vesnicích či městech. Takový trend se totiž jen tak někam nehodil, ale nyní, jak vyšplhal po žebříčku oblíbenosti až k těm nejvyšším příčkám, se stal naprosto famózním. Už se ho ženy nebojí nosit, což je jenom dobře. Hodí se totiž naprosto ke všemu. Není jen elegantní a vkusný, ale také ochrání naše očka před přímý slunečním zářením, a tak se vyhneme nepříjemným mžitkám před očima, které se nám mnohdy s přímo svítícího slunce dělají.

Klobouky lze kombinovat nejen s kabáty, ale také třeba s roztrhanými džíny. Ať už si zvolíte jakoukoli kombinaci, budete působit naprosto stylově, a to nejen pouze jednu sezonu. Nadčasovost je totiž vlastnost, která také dominuje tomuto doplňku. Při koupi také myslete na barevnost. Místo čistě černého klobouku ho zvolte třeba v bordó barvě.