nejlevnější a nejdražší hodinky

Kolik stojí nejlevnější a nejdražší hodinky světa?

Hodinky jsou dneska naprosto nepostradatelnou součástí našich outfitů. Kupují si je s velkou oblibou nejen ženy, ale také pánové. Většinou sáhneme po krásných bižu-hodinkách, ale někdy se rozhodneme utratit i za značkové hodinky, které jsou kvalitou naprosto jinde. Většinou si kupujeme takové hodinky, které stojí od dvou tisíc zhruba do pěti tisíc, víc za ně dávat nechceme, ale jelikož jsme zvědavý národ, možná nás zajímá, kolik stojí třeba takové nejdražší hodinky světa. Aby to bylo zajímavější a lepší pro představu, řekneme si i ty nejlevnější hodinky.

Za nejdražší hodinky světa by asi utratil jenom blázen. Samozřejmě pokud nevíte, kam s penězi, tak proč je nevhodit do hodinek, že ano. Bohatí lidé si mnohdy dopřávají skutečný luxus, proto se neostýchají a nejdražší hodinky světa si s klidným svědomím kupují.

Pojďme si však zmínit cenu a hlavně název těch nejdražších hodinek, které na světě existují.

Jaké hodinky jsou na světě nejdražší?

Jako nejdražší hodinky světa jsou označovány krásné hodinky nazvané 201-carat Chopard. Jsou totiž vyrobeny z patnácti karátového růžového diamantu, dále také z dvanácti karátového modrého diamantu a ke všemu je tam i jedenácti karátový bílý diamant. Hlavní součástí těchto hodinek je ovšem 163karátový diamant, kolem kterého jsou další dva bílé a také růžové diamanty. Hodinky tak na sobě mají zhruba 201 karátů, což z nich dělá nejdražší hodinky světa. Cena se vyšplhá k neuvěřitelným 25 milionům dolarů.

Jaké hodinky jsou na světě nejlevnější?

Naopak ty nejlevnější hodinky koupíme pod stokorunu. Buď je můžeme koupit ve výprodejích, nebo je koupíte na oblíbených internetových e-shopech, jako jsou například Wish, Ebay nebo Aliexpress. Cena do stokoruny vyjde samozřejmě i s poštovným.

Rozdíl mezi těmi nejdražšími hodinkami a těmi nejlevnějšími je tedy obrovský! Ty nejlevnější opravdu koupíte do dvou dolarů.