Trendy léta

Krátká trička a rozevláté sukně. To jsou trendy letošního léta

O trendech letošního léta se mluví už dlouho. Přece jen se ukázaly na módních molech před několika měsíci, ale teprve nyní je vidíme na vlastní oči. Pokud patříte k lidem, kteří sledují dění ve světě módy, jistě vám aktuální trendy patřící do letního období nemusíme představovat. Jestli se však neřadíte k lidem, kteří by sledovali aktuální dění ve světě módy, jistě oceníte vědět, co si na sebe obléknout, abyste působili stylově a doslova fantasticky.

Kromě duhové mánie a plastových kousků si do svého šatníku pořiďte krátká trička nebo sukně, které jsou krásně rozevláté. Přesně to jsou aktuální hity, které nosí nejen běžní smrtelníci, ale také celebrity působící nejen na české filmové scéně, ale také v Hollywoodu.

Krátká trička předčila očekávání

Krátká trička se do módy dostala před několika roky, a to konkrétně v podobě crop topů, tedy takových triček, která svou délkou sahají sotva pod prsa ženy. O tomto kousku se říkalo, že nevydrží na trhu dlouho, vždyť si ho oblíbili zejména teenageři, kteří se nebáli odhalovat svou postavu. Kupodivu tento kousek předčil veškerá očekávání a mile překvapil.

Sice dnes na trhu nenajdete typické crop topy, které jsou délkově sotva pod prsa, ale najdete v obchodech s oblečením unikátní krátká trička, která jsou o trochu delší, tudíž se je nebojí nosit ani ženy středního věku, které se pyšní svou skvělou postavou.

Rozevláté sukně tvoří s tričky nerozlučitelnou dvojku

Společně s krátkými tričky se nebojte ani rozevlátých sukní, které si skutečně zamilujete. V létě na ně ženy nedají dopustit, jsou totiž volné a není v nich horko. Navíc s krátkými tričky tvoří nerozlučitelnou dvojku. Když ji navíc zkombinujete s pohodlnou dámskou obuví, vytvoříte look hodný hollywoodské hvězdy. Ideální jsou zejména tenisky, ale nebojte se ani sandálek na sloupkovém podpatku.