Květinové vzory

Květinové vzory budou letos „in“

Módní trendy se mění jako počasí či roční období. Nestíhají je sledovat ani nejrůznější nákupní maniačky, které se rozhodly, že se módě budou věnovat celým svým životem, každou minutu a každou vteřinu dne. Nejnovější outfity že budou fotit a házet na své velmi čtené blogy, kde budou moci dělat jednotlivým značkám reklamu. Ovšem najednou se jejich blogy začaly ubírat jakýmsi zvláštním směrem, a to z jednoho prostého důvodu, a sice kvůli tomu, že se v módních trendech začaly ztrácet. Najednou se totiž nakupilo do obchodů tolik novinek, že vyznat se v nich, to už chce mít léta praxe. Je totiž začátek nového období či nové sezony. A právě taková část roku si vyžaduje své. Je tedy nutné, abychom se zaměřili především na takové kousky, u nichž je naprosto zjevné a jasné, že nebudou špatnou volbou. Opět se totiž na začátku sezony dostávají do obchodů i takové novinky, které budou v kurzu sotva několik týdnů a pak neslyšně zmizí.

Chybnou koupi neuděláte s žádným květinovým vzorem

Do obchodů se pomalu, ale jistě začíná dostávat trend ve formě květinových vzorů. Nejedná se však o kýčovité typy, ale naopak o drobné květinky, které udělají daný kousek naprosto roztomilý a minimalistický. Tato novinka nebude chybnou koupí, protože se opravdu dostala během rychlostí na vysoké příčky žebříčku oblíbenosti. Jedná se o naprosto fantastické kousky. Zejména jsou to lehké topy, které jsou posázené drobnými květinkami, dále třeba saka nebo úzké společenské kalhoty. Vyhněte se však ne moc hezkým květinovým botám či klasických džínům tohoto vzoru. Ne každý druh oblečení může být s trendy vzorem hezký. Musíme mít trochu vkus, abychom rozeznali, s jakým kouskem to stojí za to a s jakým bohužel ne.

Vyhněte se také kombinaci květin a květin. Opravdu k sobě nepasují květinové džíny s květinovým topem. Vždy stačí pouze jeden takový kousek k dosáhnutí perfektního vzhledu.