modni trendy jaro leto

Módní trendy, kterých se na jaře i v létě máte držet

Módní návrháři tentokrát na světových týdnech módy představili pár nejvýraznějších trendů pro letošní jaro a léto. Rozhodně nebudou nudné. Na příchod nové sezony se těší milovníci jara a zejména všichni módní nadšenci. Doplňte svůj šatník podle nejnovějších trendů. Nejvýraznějším vzorem této sezony se stávají jednoznačně proužky. Můžete je nosit horizontálně, vertikálně nebo šikmo. Nosí se všechny šířky i barvy, zkrátka ve všech podobách. Často je lze vidět ve spojení s jinými grafickými motivy a jsou jinak široké i v různých místech.

Je nutné odhodit stud a stát se výraznou osobností

Moderní je také vykukující spodní prádlo. Zde je ale třeba zvážit, zda se to opravdu hodí a kam si takovou módní kreaci vezmete. Nejste-li si jisti, přenechejte tuto módu celebritám. K elegantní ženě toto rozhodně nepatří a smyslnost se nemusí dávat na odiv tak lacino. Letošní sezona bude také plná transparentních materiálů, pod které si klidně můžete dát jemný top, pokud si na víc netroufáte, což i doporučujeme. Spousta módních návrhářů se také inspirovala sportem a atletikou. Vůbec nezáleží na tom, zda jsou součástí vašeho života nějaké sportovní aktivity. Můžete vidět i velmi stylovou šusťákovou či teplákovou soupravu, kterou ale zase raději noste na cestu do fitka než na večírek.

Móda přeje odvážným a osobitým ženám

Jednoznačně se nosí velké květy a je opět na vás, jestli si na ně troufnete. Květinové potisky se budou s příchodem jara objevovat všude a ve střizích a kombinacích ani mnohdy nebudou působit přehnaně romanticky. K šatům se nosí bundy i tenisky. Vždy si ale rozmyslete, zda s tím nepřicházíte o vaši ženskost a eleganci. Průsvitné materiály se hlásí na módní scéně o slovo v plné polní. Můžete zvolit transparentní sukni, košili i top. Při výběru opačné poloviny oblečení ale v tomto případě buďte hodně konzervativní. Pod transparentní sukní ale raději noste mini spodničku nebo kraťasy s nohavičkami.