Úprava nosu

Nejste spokojená se svým nosem? Víme, co s tím!

Každý na sobě najde pár nedostatků, které mu přidávají další vrásky na čele. Někdy je to třeba tvar vašeho nosu. Může být trochu nakřivo od narození i po úrazu, někdy je na něm výstupek, je příliš široký, nebo vám prostě nějak nelíbí.

Možná vás překvapí, že nemusíte hned uvažovat o plastické operaci. Existuje způsob, jak nos vytvarovat a neinvazivně, pouze ambulantně a bez nutnosti rekonvalescence. Úprava nosu se nazývá bezoperační rhinoplastika.

Bezoperační neinvazivní rhinoplastika

Neinvazivní rhinoplastika je bezoperační metoda pro korekci tvaru nosu pomocí dermálních výplní, takzvaných fillerů. Díky nenáročnosti a skvělým výsledkům je stále populárnější. Jde o miniinvazivní ošetření, při kterém se dané množství kvalitního výplňového materiálu na bázi kyseliny hyaluronové aplikuje velmi tenkou jehličkou.

Specialisté na klinice Mediestetik používají výplňové materiály prémiové značky. Na oblast se před ošetřením nanáší anestetikum v podobě masti, pacient necítí bolest, a může korigovat proceduru tak, aby ošetření splnilo jeho představy. Neinvazivní rhinoplastika řeší asymetrie nosu, strany, střed i špičku. Ošetření je na hodinu, nezanechává žádné stopy a není nutná rekonvalescence.

Bezoperační a klasická operační rhinoplastika

Efekt rhinoplastiky je přirozený a trvá. Dermální výplně odbourá podle rychlosti metabolismu organismu a je to vždy individuální, 6 až 12 měsíců a po odeznění lze ošetření opakovat. Klasická rhinoplastika je chirurgický zákrok, který se provádí v narkóze a je po něm třeba několik týdnů rekonvalescence. Řeší jakýkoliv estetický problém nosu.

Neinvazivní rhinoplastika je miniinvazivní ambulantní metoda prováděná v lokální anestezii a není po ní třeba žádná rekonvalescence. Řeší asymetrii nosu kromě těch, které je nutné řešit jen operačně. O indikaci metod vždy rozhoduje lékař po prvotní konzultaci na klinice Mediestetik.