nové boty na jaro

Obměňte svůj šatník a botník na jaro

Jaro je v plném proudu a vyplatí se doplnit šatník a botník. Počasí už potvrzuje, že venkovní teploty budou stoupat. Je proto právě nyní ideální čas definitivně schovat veškeré zimní oblečení a připravit svůj šatník právě na první jarní dny. A povíme si, jaké dámské oblečení by ve vaší skříni nemělo chybět? Na to se nyní velmi společně podíváme. Možností, jak skutečně zaujmout svým modelem, je dodržovat jistá pravidla a sledovat módní trendy.

Buďte výrazné a nebojte se

Zima je období dlouhé tmy a ponuré šedi. Naopak oproti tomu jaro začíná postupně zářit všemi různými přírodními barvami a tím se vždy inspirujte. Pokud právě hledáte to pravé do svého šatníku, určitě vás nezklamou světlejší a pestré barvy. Skvělou volbou je jarní zelená, různé odstíny pastelových barev a květinové vzory. Takové oblečení pro ženy vás zaručeně nezklame žádnou z osobitou ženu. Šatník doplňte pohodlnými sukněmi, zajímavými overaly a v chladnějších dnech, ránech či večerech pohodlnějšími saky i bundičkami.

Člověk se pozná podle bot

Nikdy nezapomínejte také na změnu bot, protože kozačky můžete uložit do skříně. Začít můžete kotníčkovou obuví na podpatku i bez. V nejteplejších letních dnech se vám budou skvěle hodit třeba lodičky a neméně oblíbené baleríny. Pokud jste spíše sportovně založení, zaujme vás jistě sportovněji laděných balerín či tenisek. Žena by ale měla být vždy smyslně elegantní. Zaujměte v pestrých barvách, protože právě s těmi má být spojeno jarní dámské oblečení i jarní obuv. Doplňky vždy váš outfit finálně dotváří. Nezapomínejte na ně ani vy. Určitě zaujmete výraznými lesklými šperky, řetízky, ruční výrobou i zajímavými náušnicemi, náramky i brožemi. Nikdy nenoste vše najednou. Myslete i prakticky, a pořiďte si kabelky ve snadno kombinovatelných přírodních barvách a z přírodních materiálů. Kožené modely kabelek jsou to, čím chybu nikdy rozhodně neuděláte.