pánská saka

Pánská saka pro elegantnější look – do práce, do kina, na ven!

Pánská saka už dávno nejsou jen vrchním dílem pánských obleků. Pořídit si je pánové mohou zcela samostatně a doplnit jimi mohou jakýkoliv outfit. Protože jsou k dostání v řadě provedení a většina z nich je velmi pohodlná, ocení je i ti pánové, které byste předtím do obleku nikdy nedostali. Proč pánským sakem ozvláštnit outfit?

Formální look a přitom pohodlí

Nejvíce padnoucí outfit je pohodlný outfit. Souhlasíte? A protože vždycky sako patřilo k obleku a tudíž i k formálnímu oblečení, za pohodlné se nikdy moc nepovažovalo. Teď je ale vše jinak a pánská saka lze sehnat samostatně, v mnoha barevných i materiálových provedeních. Dnešní podoby sak se nemačkají, nebrání v pohybu a nepůsobí až příliš formálně. Naopak mužům přidávají na eleganci, ubírají jim léta a vůbec působí velice svěže. Proto jsou vhodná pro formální i neformální události. Ve slušivém pánském saku posledních trendů lze vyrazit na pracovní schůzku stejně jako na večerní posezení s přáteli.

Jednoduchý outfit pro neobvyklé chvíle

Sako je velmi oblíbeným kouskem pánského oblečení a to už kvůli jednoduchosti jeho nošení. Jednoduchý outfit tvořený z pánského saka, riflí a trička může být velice působivý. Pánové ocení jeho nepřeplácanost, ženy zase rafinovanost a eleganci. Sako lze nosit k tričku či ke košili a snad ke všem stylům pánských kalhot. Při výběru saka se nebojte experimentovat, protože k dostání jsou i velmi hravé a zábavné kousky. U jednoho saka v šatní skříni rozhodně nezůstávejte. Čím více jich totiž budete mít, tím lépe na okolí zapůsobíte. Vzhledem k tomu, že sako stačí jen obléct na jakékoliv jednoduché tričko si mohou pánové výskat, jak mají módu v malíčku, zatímco ženy v jejich okolí se nebudou stačit divit. A co vy? Máte sako ve své šatní skříni?