Papučky až ke kotníkům

Papučky až ke kotníkům zahřejí nožku opravdu rychle

Přes zimní období jsme se zejména doma snažili hodně topit. Teploty venku přece jen dosahovaly neuvěřitelných mínus třiceti stupňů Celsia, a tak jsme se jen málokdy dostali do takového zahřání, abychom byli opravdu spokojeni. Není se čemu divit, když jsme za topení utratili hotový majlant, ale za to teplo to stálo. Mnoho z nás spalo pod vícero peřinami a probouzelo se s pocitem, že se nechce do práce, protože je venku taková zima a v posteli takové teplo. Nechtělo se nám mnohdy ani do koupelny udělat typickou ranní hygienu, protože už i to znamenalo, že se budeme muset vzdálit naší naprosto báječné postýlce, v níž bylo tak skvělé teplo, i když venku byl hotový mráz a náledí. Vždy nás však zachraňovaly naše papuče, které nás vždy ochránily. Většinou jsme udělaly dobře zejména tehdy, kdy jsme zvolili papuče chlupaté, ale líp se měli ti, kteří využili aktuální trend, jenž spočíval zejména v oblíbených kotníkových pantoflích. Bohužel ne každý byl tak chytrý, aby si dané pantofle koupil.

Takové bačkory mají i nejrůznější vzory

Ovšem i jaro s sebou přináší chladnější rána, během kterých se nám nebude chtít z postele, proto bychom měli vyrazit ihned do obchodu a danou obuv si koupit. Vždyť se jedná o bačkory a ty jednoznačně využijeme vždycky, nejen teď, když nám bude zima. Pokud si koupíte již zmiňované kotníkové nazouvací bačkorky, budete naprosto spokojeni, protože vás vždy perfektně zahřejí. Díky tomu, že se nachází v obchodech v nerůznějších barvách a v ještě lepších vzorech se vám budou fantasticky hodit i do botníku, ve kterém máte jen ty nejnovější módní trendy. I tyto bačkory jsou jakýmsi trendem, který jednoznačně musíte mít!

Pokud se však bojíte, že vám začnou zapáchat, jako když si koupíte mnohem mohutnější verze bačkor v podobě hlav animovaných postav nebo oblíbené obuvi, nemusíte se bát. Jsou většinou z takového materiálu, který se sám vyventiluje, když budete v práci, ve škole nebo jen na skok v obchodě.