Kabelky z plastu a slámy

Plast a sláma. Z takových materiálů jsou vyrobeny stylové kabelky

Pokud se nezajímáte o módu a jdete nakupovat, jistě si řeknete, že se móda dočista zbláznila. Do módy se totiž v době vaší nepřítomnosti v obchodech dostaly zajímavé materiály, z nichž jsou vyrobeny ty nejdůležitější části celého outfitu. To, že kabelky se pomalu stahují z pultů obchodů a z výkladních skříní a že jsou nahrazovány především batohy, to se ještě dá překousnou, ale co už je příliš, tak jsou plastové a slaměné kabelky, které zatím hledají své kupce.

Móda nezná hranic a je nevyzpytatelná. Tak by módu popsal každý návrhář. Tento fakt se zatím potvrdil, vždyť kromě masivních, kamínkových náušnic se na pulty obchodů dostaly plastové a slaměné kousky, které mají být letošními letními trendy. Otázkou je, najdou si takové modely své majitele?

Plastová móda na nás útočí ze všech stran

V současné době jsme utlačováni zejména plastovou módou. Na jednu stranu se snažíme zachraňovat svět tak, že svět zbavujeme plastových sáčků z obchodů, na druhou stranu do módy přineseme takové množství plastu, které jsme snad v životě neviděli. Plastová móda na nás útočí doslova ze všech stran a po několika měsících na pultech obchodů si konečně nachází své majitele a kupce.

Za největší hit lze považovat zejména plastové batohy a také plastové ledvinky, které jsou velice očekávaným comebackem letošního roku. Kromě nich je nutné vypíchnout i plastové kabelky, v nichž jde však všechno vidět.

Sláma po letech opět v kurzu

Za jistý comeback lze považovat i slaměné kabelky, které se také nosily dávno v minulosti. Dnes však nejsou tak oceňované jako vloni. V současné době si své majitele našla jenom hrstka z nich. Dají se koupit zejména v menším provedení, a to například v kulatém nebo v hranatém tvaru. K dostání jsou zatím jenom v přírodní nebo v černé podobě. Ovšem i tyto základní barvy se zatím netěší velké oblíbenosti.