móda

Pohodlná dámská móda – harémové kalhoty, espadrilky a ponča

Nejspíš všechny ženy nám dají za pravdu, že nejslušivější dámská móda je móda pohodlná. A protože si myslíme, že pohodlí není nikdy dost, dnes jsme se zaměřili na pohodlné kousky dámského oblečení, které můžete nosit k většině příležitostí. Pojďme si představit výhody harémových kalhot, espadrilek a ponč.

Harémové kalhoty jsou nejlepší volbou pro volnočasové aktivity

Harémové kalhoty lze dnes sehnat v řadě provedení. Jedná se o velmi pohodlný typ kalhot, který je pověstný rozšířenými nohavicemi, které jejich nositelce přinese pohodlí a volnost v pohybu. Harémové kalhoty do svého šatníku volí všechny ženy, především pak ty, které chtějí zakrýt větší zadeček a stehna. Jejich největší výhodou je pohodlí, které se s jiným typem kalhot nedá srovnat.  Nosit můžete jejich krátkou i dlouhou variantu a vybrat si je lze v řadě barevného provedení. K harémovým kalhotám doporučujeme upnutý top a na nohy espadrilky. Espadrilky jsou stejně jako ony kalhoty velmi pohodlné. Původně byly jen typickou obuví temperamentních Španělů,  jenže jak už to tak bývá – padly do oka módním návrhářům a ti je vynesli na módní mola. Pravé espadrilky jsou nejčastěji vyrobené z přírodních materiálů a opět je můžete sehnat v řadě barevného provedení. Jsou letním hitem, který můžete nosit ke všem outfitům.

Ponča pro chladné večery

Trojici pohodlného oblečení hravě doplní ponča. Ta jsou opět velmi pohodlná a vhodná jsou pro všechna roční období. Podle toho, zda pončo chcete nosit v zimě nebo v létě si pak stačí  vybrat materiálové provedení. Na léto vám bohatě bude stačit pončo z jemného a lehkého pleteného materiálu, které vás zahřeje během chladných letních nocí. Ponča opět nabízejí pestrou škálu vzorů a barev, a proto nebude problém sladit je s jakýmkoliv outfitem. A co vy? Na které kousky pohodlného oblečení nedáte dopustit? Vyskytují se harémové kalhoty, ponča a espadrilky i ve vašem šatníku?