Letošní pokrývky hlavy

Pokrývky hlavy. Jaké letos budou v kurzu?

Jelikož sluníčko svítí doslova denně a to nepřetržitě, je načase se proti němu vyzbrojit. Nikdo netouží dostat úpal nebo ano? Abyste se před sluníčkem dokonale chránili, měli byste si pořídit skvělou pokrývku hlavy. Otázkou však je, jaké pokrývky hlavy jsou letos v kurzu?

Mnozí lidé mají jistě plné skříně pokrývek ještě z loňského roku. Většina z nich se však letos už nenosí. V tomto ohledu je móda bohužel nepřejícná a neférová. Jeden rok si můžete nakoupit módních kousků habaděj, druhý rok je však můžete darovat, prodat nebo vyměnit, protože už se nenosí.

Podívejme se tedy na to, co letos bude v módě a jakou moderní přikrývkou si svou hlavu můžeme dokonale chránit.

Elegantní klobouky zůstávají v módě

Sice je jakýmsi nepsaným pravidlem, že loňské trendy se už nenosí, ovšem vždy se najde výjimka, která toto pravidla potvrzuje. Tou výjimkou jsou letos elegantní klobouky, které se zařadily už vloni do skupiny nadčasových kousků, které budou v módě do skonání světa. V současné době je nabídka elegantních klobouků skutečně víc než rozmanitá. Lidé si mohou vybírat z mnoha zajímavých provedení, mohou se zamilovat do zajímavých barevných kombinací.

Elegantní klobouky se dnes nenosí jenom k elegantním outfitům, ale nosí se samozřejmě k běžným, ležérním lookům, které jsou mnohem oblíbenější.

Když elegantní klobouky nejsou vaše parketa

Samozřejmě se může stát, že elegantní klobouky nejsou vaše parketa, že vám nesedí nebo že se vám nelíbí. V tom případě udělejte jediné, a sice pořiďte si slaměný klobouček, který krásně půjde k novým, stylovým slaměným kabelkám, jež jsou ideálním společníkem na každou dovolenou.

Krok vedle neuděláte stále ani s kšiltovkami, i když tato pokrývka hlavy se opět dostává (hlavně v dámském světě) do ústraní. Co je však letošní žhavou novinkou, tak jsou šátky, které sluší naprosto každé ženě.