Psaníčka volte

Psaníčka volte k jakékoli kombinaci

Trendy a nejrůznější módní novinky potkáváme na pultech obchodů takřka denně. Internet je plný kombinací, nad kterými nás nikdy nenapadlo uvažovat. Nyní jsme však názorně viděli, jak se dá naše oblíbená halenka nosit na deset různých způsobů a najednou máme v šatníku naprosto multifunkční kousek, jež nám skvěle sedí a který krásně podtrhuje naše rysy. Ovšem na internetových stránkách nenajdeme pouze kombinace, ale také různé tipy na novinky, díky kterým se najednou začneme v novinkách orientovat. Někdy je jich totiž tolik, že nestíháme nakupovat. Mnohdy si koupíme jeden trend, který nakonec stejně brzy poputuje do „out“ zóny, i když jsme si při nákupu mysleli, jaká to bude žhavá novinka. No, musíme nad kousky uvažovat, to je jasné.

Stejně tak je třeba uvažovat nad kabelkami a lookem. Mnoho lidí sáhne po té první kabelce, kterou uvidí, a tak se tedy mnohdy dočkáme naprosto otřesných kombinací. Tento doplněk není pouze o tom, že je do ruky, přes rameno nebo malý či velký. Je to podstatná část každého looku a ta žena, která neuvažuje nad svou kabelkou, neuvažuje ani nad samotným outfitem, což je chyba. Mnohdy z toho pak vzejde naprosto neoriginální a takřka až šílený look.

Volte nejlépe psaníčko, a to nejen na plesy

Spousty žen mají zafixováno, že se kabelka typu psaníčka nosí pouze na plesy. Jenže na to kabelky opravdu stvořeny nebyly. Psaníčka nejsou pouze pro jednu krátkou plesovou sezonu v roce, ale nesou v sobě mnohem více. Během poslední doby se stala velmi populární zejména v kombinaci s džíny, basic tričkem a lodičkami. Věřte tomu nebo ne, elegantnost se začala pojit s pohodlností a vznikla naprostá fantazie. Možná si myslíte, že lodičky třeba k roztrhaným džínům nejdou, ale mýlíte se. Jedná se o skvělou kombinaci, díky které spojíte své oblíbené prvky z ležérního, ale také z formálního stylu.