Roláky v kurzu

Roláky – budou zase v kurzu nebo ne?

Jelikož je tady opět to sychravé, podzimní (a brzy i zimní počasí), je načase začít zmiňovat současné hity podzimu, které nás doslova dostaly do kolen. Není to však jenom o kabátech, které jdou většinou z našeho outfitu jako jediné vidět, ale je třeba zmínit i to, co se může nosit pod kabátem, jelikož je to zkrátka moderní.

Takových kousků, které jsou během letošního podzimu populární, je hned několik. Nejvíce jsou ale populární hlavně svetry nebo dlouhé kardigany ke kolenům, které většinou vyčnívají spod bundy či kabátu. Než však začnete nakupovat oblečení pro zbytek podzimu nebo pro nadcházející zimu, pak by vás možná zajímalo, jestli musíte obměnit celý šatník nebo jestli ještě nějaké loňské kousky využijete. Samozřejmě se vám nechce utrácet za celý nový šatník, proto možná oceníte to, že třeba roláky z módy nevyšly.

Roláky se hlavně během loňského roku staly hodně populární. Nejvíce se začaly nosit k sakům, s nimiž vypadaly velice elegantně. Když se k tomu přidal ještě nějaký masivní šperk – panečku, to byl teda outfit! Za ženami se najednou začali otáčet všichni muži.

Jak se nosí dnes?

Dnes se s roláky setkáte v obchodech hlavně u svetrů. Samozřejmě jsou populární roláky klasické, které jsou přilnavé na tělo, ale co se týče moderní stránky, tak vedou rozhodně ty v pletené módě. Pletená móda obecně se stala dnes velice populární, proto je nutné zmínit, že se nevyhýbejte rolákům u svetrů. Nejsou mnohdy přilnavé ke krku, ale jsou ledabylé, jen tak pro doplnění jinak běžného, nezajímavého svetru.

Kde se s roláky ještě setkáme?

Rolák je dnes součástí i šatů. Pletená móda je vážně v kurzu, tudíž roláky se přidávají do ní, co nejvíc to jde. Pletené šaty jsou velice vkusné – jsou přilnavé na tělo, proto vás dokonale zahřejí. Díky rolákům se navíc nenachladnete.

Pletenou módu obecně si nejen, že můžete zakoupit v obchodech, ale také můžete poprosit třeba babičky, které rády pletou, aby vám něco podobného upletly.