Semišové kozačky

Semišové kozačky pro jarní dny

Jaro je konečně tady, což znamená, že se nám konečně poštěstilo, a můžeme opět vytáhnout oblíbené kousky oblečení. Pryč s čepicemi. Ty vyměňte jednoznačně za vkusné klobouky, ještě vkusnější kšiltovky a šálu změňte v drobný lehký šátek, který si budete uvazovat kolem krku jako letuška. Myslete také na džíny, protože konečně můžete vyhodit ty vyteplené. Je načase vytáhnout roztrhané džíny, které z vás opět udělají stylovou ženu! Ovšem u změn bot to bude o něco těžší. Samozřejmě vytáhněte oblíbené tenisky, na které jste se těšili celou zimu a kterých jste se nemohli dočkat, s kozačkami však nejspíše vydržte. Tedy pokud máte kozačky v semišovém provedení, ty by se vám totiž mohly ještě hodit. Jedná se zejména o chvíle, kdy takové krásné teplé počasí a sluníčko vystřídá pochmurné deštivé počasí, které se nese zejména ve znamení zimy. Bohužel vás tenisky neochrání před velkým množství vody, a tak budete muset hledat v obchodech patřičnou obuv. Pokud si však ponecháte semišové provedení kozaček ještě v botníku alespoň do května, vyhnete se zbytečnému utrácení za boty, po kterých zrovna dvakrát netoužíte.

Navíc se jedná o pěkný a stylový kousek

Pokud si myslíte, že na jaře budete za podivína, když si ponecháte na nohou semišové kozačky, které jste nosili v zimě, nemusíte se ničeho bát. Tyto boty pro vás nejsou nějak špatní, naopak se stále jedná o kousek, který by vám mohla kdejaká žena závidět. Hezké semišové kozačky už nenajdete jen tak někde a pro jarní chladná rána či chladnější večery jsou naprosto ideální volbou. Navíc pokud je pěkně zkombinujete s vaší denním outfitem, jistě sklidíte slůvka obdivu a řadu otázek, jak a kde jste k takovým skvělým botám přišli.

Semišové boty schovejte až na sklonku dubna a května, protože tehdy pořád sice budou hrozit deště, ale už bude na tento typ obuvi opravdu horko. Začátek jara je ještě chladnější, a tak tato obuv nevadí.