seriálová a komiksová trička

Seriálová a komiksová trička – ano nebo ne?

Móda si v dnešní době hraje. Pokud bychom se chtěli podívat do minulosti, pak si povšimnete sice elegantní módy, ale nezábavné módy. Dávno v minulosti byly hlavně ženy poměrně usedlé a nevěděly, jak správně oživit svůj look. Většinou to zkoušely pomocí barev, ale ani přimíchané barvy do outfitu jim mnohdy opravdu bohužel nepomohly. Je však nutné poznamenat, že řadě žen by tenkrát pomohl aktuální trend, který je tak populární, až z toho mrazí.

Jedná se o komiksy. Jistě, mnoho žen v minulých dobách by si asi nedokázalo představit, že by obléklo barevná trička s různými šklebícími se komiksovými postavičkami. Naštěstí však dnes je dnes a včera je včera, tudíž dneska se nemusíme bát moderních a velice vkusných, takřka pubertálních triček, na která narazíme snad v každém obchodu s oblečením.

Jak je nosit?

Komiksová trička se stala dnes opravdu populární. Samozřejmě to však nejsou jenom ta, která na sobě mají oblíbeného hrdinu, ale jsou to také taková trička, která na sobě mají například různé samolepky či podobné. Většinou jsou tato trička barevná, proto se je nevyplatí nosit k barevným džínům či podobně. Taková trička se hodí opravdu jenom k obyčejným džínům. Look potom doladíme oblíbenými teniskami, které nám zaručí pohodlný look.

Za kolik taková trička koupíme?

Tato trička lehce koupíme zhruba do tří set korun. Samozřejmě se může stát, že ve značkových obchodech kde obvykle najdeme dražší oblečení, najdeme tyto kousky i za více – třeba do pěti set. Nejlépe se však tato trička kupují pomocí online obchodů, kde jsou vždycky na skladě. V obchodech jsou tyto unikátní moderní kousky už většinou vyprodané, což je samozřejmě škoda, ale musíme se s tím bohužel poprat.

Co se týče seriálových triček, ani ta se nebojte nosit. Dnes se na ulici setkáte s velice vkusným provedením například mikin Game of Thrones nebo stále vedou nestárnoucí trička ze seriálu Přátelé.