dětské náušnice

Jak správně vybrat dětské náušnice?

Nákup prvních dětských náušnic je důležitým okamžikem každého rodiče. Pokud si nevíte rady s jejich výběrem, pak je tento článek dělaný přímo pro vás. Dozvíte se v něm všechny důležité informace, které budete potřebovat pro dokonalý výběr.

 

 

1.  Výběr vhodného materiálu

Právě výběr materiálu je klíčový. Abyste se vyvarovali alergické reakci je nejspolehlivější sáhnout po bílém, nebo tradičním žlutém zlatu. Riziko alergických reakcí je u zlata nejmenší a pokud by se nějaká komplikace vyskytla, bude způsobena přídavkem kovu do slitiny.

 

Tip: Podívejte se na kvalitní dětské zlaté náušnice a vyberte si z mnoha krásných tvarů. Chcete například stylovou sadu pro maminku i dceru v jednom? Nebo provedení z růžového zlata? Výběr je pouze na vás.

2.  Výběr tvaru náušnic

Dětské náušnice by měly mít zaoblené hrany, aby se vyloučilo poranění. Na trhu se můžete setkat s velkým množstvím různých tvarů. Mezi nejoblíbenější převážně patří motivy zvířátek, hvězdiček, kytiček či srdíček.

 

3.  Výběr ideálního zapínání

Také zapínání dětských náušnic musí být v první řadě bezpečné a praktické. Nejlepším a nejbezpečnějším typem zapínání je dětská brizura – tedy zapínání zepředu na háček. Takové náušnice se také pohodlně nasazují a sundávají.