pinatex revolucni

Už jste objevili revoluční módní materiál Piñatex?

Svět jde kupředu mílovými kroky a vývojové technologie nezůstávají pozadu. Než se stačíte rozkoukat, na pultech obchodů jsou novinky, které tam před týdnem ještě nebyly. Na trhu se objevují nové materiály, super designové vychytávky a praktičtí pomocníci na každý den. Dnešní doba je velmi vzrušující a je plná inovací. Pokud patříte k těm, co touží znát původ svého oblečení, z jakých materiálů je vyrobeno a zda se při tom třeba i myslí na přírodu, přinášíme jednu novinku. Etické a udržitelné zdroje v dnešní době přináší společně s Fair trade mnohem více super novinek a dělá radost velkému množství populace. Neustále se také zvyšují nároky zákazníků a k tomu se musí přizpůsobovat i prodejci. Revoluční materiál Piñatex vynalezla Dr. Carmen Hijosa.

Revoluční materiál Piñatex

Piñatex je materiál, který je vyrobený jako vedlejší produkt známého ananasu. Dr. Carmen Hijosa zjistila, že právě dlouhá vlákna tohoto exotického ovoce lze snadno využít jako velmi dobře použitelnou netkanou textilii. Výsledkem je pak velmi pozoruhodný materiál, který připomíná kůži. Jde o takzvaný udržitelný vegan materiál. Vlákna tedy nejdou do kompostu, ale může z nich vzniknout něco velmi jedinečného. Piñatex je nový materiál, ze kterého se vyrábí všechny možné druhy kabelek, malé, velké i střední, batůžků a tašek, obalů na mobily či brýle, ale i mnoho druhů bot, zejména tenisek a polobotek.

Piñatex a minimalismus

Piñatex nabízený nejčastěji v černé a bílé barvě je jako stvořený pro minimalismus. Tento směr je možnost jek žít čistě a upřímně, Tento materiál to skvěle doplňuje. Dokážete překonávat strach a utvoříte si jedinečný osobitý styl. Upevníte si svou komfortní zónu, ale naučíte se z ní i osobitě a směle vystupovat. Umět si uhlídat svůj osobní prostor, ale také si popovídat s přáteli. Umět číst mezi řádky, přemýšlet o souvislostech a jindy zase úplně vypnout a nepřemýšlet vůbec. Minimalismus je nekonečný proces a kráčí životem ruku v ruce společně s vámi. Je přímočarý, nezadrhává se v minulosti, přehnaně nehloubá a přesně ví, co chce. Buďte osobností s piñatexem, minimalismem, ale i bez nich. Jste jedineční, tak si to užijte.