Dny Marianne

Užili jste si dny Marianne?

Během roku se těší nákupní maniačky na několik věcí. Jednou z věcí jsou výprodeje, které se konají vždy ke konci nějaké sezony – tedy vždy na konci léta, na konci podzimu, zimy a také na konci jara. V tu dobu se totiž do obchodů musí dostat aktuální kolekce na nacházející sezonu, tudíž se obchody zbavují přebytečných kousků. Ženy jsou tak na značkách a po otevření obchodů se hrnou vstříc výprodejům.

Dalšími dobrými dny nákupních maniaček jsou takové, které se pojí s krachem nějakého podniku. Pokud krachuje nebo se musí uzavřít nějaká prodejna, pak se konají obrovské slevy, jež se vztahují na všechno oblečení. Nakupování je tedy i v těch nejvíce značkových a nejvíce drahých obchodech nakonec vážně doslova za hubičku.

Poslední dny, na které se nákupní maniačky těší jako malé děti, jsou Dny Marianne. Každým rokem připadají víkend v polovině září. Letos se jednalo o víkend od 16. do 17. září. Užili jste si je?

Co to jsou „Dny Marianne“?

Dny Marianne nemusíme vysvětlovat žádné ženě, tudíž toto je asi informace určená pánům. Dny Marianne jsou skvělé dva dny (tedy víkend), kdy se nakupuje se slevou. Stačí si jenom zakoupit časopis Marianne, kde naleznete slevy do různých obchodů různých značek. V každém takovém časopisu je několik kuponů s různými procentuálními slevami, které můžete při koupi oblečení uplatnit. Nakupování je tak opravdu výhodné!

Platí to jenom na oblečení nebo existují slevové kupony i na jiné věci?

Dny Marianne se však nevztahují jenom na oblečení, jak by si někdo mohl klamně myslet. Tyto dny se vztahují taky na dekorace a nábytek jako takový. Chce to ale koupit časopis Marianne bydlení, kde najdete slevy právě na bydlení. Dostanete tak s časopisem slevy nejen na nábytek či bytové doplňky, ale mnohdy se tam najdou i slevy na elektroniku či elektrické spotřebiče do domácnosti.