Móda se vrací

Vrací se ledvinky i ostny. Letošní móda září extravagancí

Letošní móda není vhodná pro milovníky jednoduchosti. Letos totiž s jednoduchostí zrovna nepochodíte. Výhodu budou mít ti, kteří milují nosit extravagantní kousky, protože právě extravagance vládne letošnímu módnímu světu. Do extravagance se neřadí jenom chlupaté kabáty nebo 3D mikiny, ale taky retro ostny, které jsme v minulosti nosili na rockové koncerty, nebo ledvinky, jež jsou jistý retro kousek, který zanedlouho dobije svět kabelek.

Ostny všude, kam se podíváte

Nejdříve si něco řekněme o ostnech, které se vyskytují takřka na každém kousku oblečení či na každém doplňku. Dříve jsme se s nimi mohli setkat jenom na botách, ale nyní se ve velkém dostávají právě na kabelky. Například v obchodech značky ZARA narazíte především na ostnaté kabelky, které jsou poměrně zajímavé, ovšem nelíbí se kdekomu.

Ostny se dnes vyskytují jak na rockových kabelkách, tak i na těch elegantnějších. Je velká škoda, že se nyní jen v minimálním množství najdou kabelky, které nejsou posety drsnými ostny.

Ledvinky nahradí kabelky

Věšet hlavu ale nebudeme muset dlouho, protože zanedlouho se na pulty obchodů dostaví ledvinky, které všechny kabelky shrábnou do svých kapes. Ledvinky jsou jistý retro kousek, který byl dříve nenáviděný, ale i velice oblíbený. Předpokládejme, že se historie bude opakovat a že se společnost opět rozdělí na dvě skupiny, a sice na ty, kteří ledvinky milují, a na ty, kteří ledvinky nenávidí.

Nicméně ať už budete spadat do jakékoliv skupiny, je třeba zmínit, že ledvinky budou k dodání v mnoha podobách a variantách. O barevné ledvinky nebude nouze, stejně jako o ledvinky různých materiálů. Podle předpokladů by měly být nejoblíbenější kožené ledvinky nebo ledvinky z džínoviny. Největší úspěch by měly sklidit ledvinky, které plní funkci pásku. Už jste o nich slyšeli? Pokud ne, na internetu najdete mnoho zajímavých fotografií.