pánské spodní prádlo

Jak vybírat pánské spodní prádlo aneb slušet to chlapům musí i v posteli

Málokterý muž si k tělu připustí fakt, že je po módní stránce hodnocen i v ložnici během vášnivých chvilek, respektive ještě před tím než k nějakému aktu  vůbec dojde. Jeho spodní prádlo o něm napoví mnohé…a co si budeme povídat – špatný výběr spodního prádla může uhasit jiskru vášně ještě dříve, než k něčemu vůbec dojde.

Boxerky zvýrazní hezký zadek, na slipy raději pozor!

Mužům, ke kterým byla příroda štědrá a nadělila jim super postavu doporučujeme jednoznačně boxerky. Upnutý kus spodního prádla hezky zvýrazní vypracovaná stehna i zadek. Boxerky jsou velmi moderní, a proto si mohou být pánové jistí, že jejich výběrem partnerku nijak nerozhodí, ani nešokují. K čemuž by mohlo dojít v případě, že si muž na sebe vezme slipy. Ano, slipům už bohužel odzvonilo a i když je jich na trhu ještě celá řada, moderním ženám už moc neříkají. Podle mnohých žen a slečen jsou slipy tak trochu retro směšným kouskem oblečení. Je jedno, že půjdou nakonec dolů. Je jedno, že si v ložnici uděláte přítmí…jakmile je na vás žena zahlédne, máte o bod méně pánové. Jediným mužem, kterému by leckterá žena slipy prominula je božský pan Grey z filmového trháku Padesát odstínů šedi. Ano, opět on! Také vás žena s tímto týpkem neustále porovnává? Tak to nám promiňte, že ho sem také vytahujeme.

Experiment možná, ale na prvním rande?

Stejně jako si ženy mohou vybrat z celé řady erotického spodního prádla, na výběr mají i muži. A divili byste se, z jaké škály si mohou vybírat. Za erotický kousek oblečení můžeme považovat pánská tanga, která dokážou zpestřit večer, případně i erotické návleky a erotické overaly. Ale pozor pánové, pokud jste pro každý experiment, na prvním rande od něj raději upusťte. Vždyť byste tím mohli svou partnerku vyděsit. Další kapitolou je pak vtipné spodní prádlo s roztomilými obrázky. Pokud jste slipy se sloním chobotem dostali od přátel, rozhodně je nechte doma a počkejte si, až vám je v průběhu vztahu nadělí sama partnerka. Teprve pak je dovoleno je nosit.

Nic však nezkazíte, když si své spodní prádlo – ať už boxerky, trenýrky (případně i slipy) vyberete z pohodlného a nejlépe přírodního materiálu, který bude k vaší pokožce maximálně příjemný, tudíž se v takovém spodním prádle budete cítit skvěle a uvolněně. Na závěr je celkem jedno, jaké spodní prádlo na sobě budete mít, protože ze všeho nejdůležitější je jeho čistota.