Francouzská móda

Zamilujte si francouzskou módu a kupte si oblečení těchto značek

Milujete francouzskou módu? Pak si jistě zamilujete i několik módních značek, které se dnes řadí k těm nejoblíbenějším a nejkupovanějším. O Francii se říká, že je to město módy. Mnohé ženy chtějí Francii navštívit, bohužel jen málokterá si skutečně udělá čas a do Francie se vydá. Jestli patříte k časově vytíženým ženám, které jsou rády, že stíhají rodinné povinnosti, je načase si do svého šatníku pořídit unikátní kousky, které vám Francii budou dennodenně připomínat. A proč si rovnou nekoupit módní kousky z dílny nejznámějších francouzských značek?

Francouzské ženy jsou známé tím, že si jsou vědomy své krásy. Jelikož jsou si samy vědomy své krásy, jejich krásu vnímá i jejich okolí. Na jejich krásném vzhledu se však podílí i oblečení, které nosí. Francouzské módní kousky jsou plné pověstného francouzského šarmu, díky kterému oslní každá žena, ať už se nachází na jakémkoliv kontinentě. Zaujmete tedy i vy a pořiďte si kousek z dílny světoznámých francouzských značek, které vás dostanou do kolen.

Značka Rouje plná francouzského šarmu

Pokud toužíte po kousku, z něhož bude přímo sršet Francie, pořiďte si kousky z dílny značky Rouje. Tato značka je proslulá díky své zakladatelce, kterou je sympatický šestadvacetiletá Pařížanka Jeanne Damas, která je ikonou mnoha žena. Má totiž přesně to, co má každá Francouzská mít. Ještě, když se oblékne do svých kousků, které mimochodem velice ráda prezentuje na sociálních sítích (zejména na Instagramu), málokdo ji na ulici přehlédne.

Značka je plná vychytaných střihů šatů a jiného oblečení. Jednotlivé modely jsou nejen drzé a cudné, ale jsou zároveň i nadmíru elegantní. V nabídce značky najdete i jednoduché, takzvané basic kousky, nebo taky slaměné botky na platformě či hromadu džínů.

Instagram plný Musier Paris

Další značka, která se hojně prezentuje na sociálních sítích, je značka Musier Paris. Nabídka této značky je skutečně rozmanitá, jednotlivé kousky pochází z dílny pařížské módní ikony Anne-Laure Mais, kterou na Instagramu najdete pod přezdívkou Adenorah.

Ta například vloni spolupracovala s módní značkou Leon&Harper, pro níž navrhla limitovanou kolekci puntíkovaných a květinových šatů.