Zkuste to s barevnějšími kousky

Zkuste to s barevnějšími kousky

Jaro je konečně tady. Sotva uběhly vánoční svátky, pololetní prázdniny – už se děti mohly těšit na další, na ty jarní. Ty už jsou ovšem taky za námi, ale čekají nás ještě ty jedny. Velikonoce jsou svátky, na které čekají především pánové, jež chtějí dobře vyšlehat své partnerky, které podle nich zlobily celý rok. Škoda, že se jim ženy nemohou nijak odvděčit podobným způsobem. Ženy tedy budou čekat s napečeným cukrovím a s čokoládovou výslužkou, kterou si pánové vyžádají právě tím, že vůbec navštíví ženskou domácnost. Navíc se mnohdy ženy dobře vymódí, aby alespoň nějak pánové trochu povolili a byli trošku lidštější. Proto si ženy dbají na své oblečení, které by mělo být trendy. Mnohdy se k nim přece sjede celá vesnice, a tak si nemůžou dovolit, aby vypadaly, jako kdyby právě vylezly od plotny.

Letošní Velikonoce budou ženy v záplavě barev

Velikonoční svátky jsou samy o sobě o barevných kombinacích, které se projevují zejména na barvených vejcích či na samostatném jaře. Nyní se k nim zapojí i ženy, jež budou opravdu zářit všemi barvami. Začíná nám totiž jarní sezona, což znamená, že se do kurzu dostávají nejrůznější barevné kombinace. Zapomeňte na smutnou černou, ta už bohužel nepatří mezi trendy. Jistě, jedná se o vždy dobrou volbu, protože nikdy se černou nic nezkazí, ale co kdybyste to zkusili především s barevností? Nejvíce budou trendy barvy v odstínech žluté, pestře červené či královsky modré. Nevolte mdlé odstíny, protože ty vám opravdu nebudou hrát do karet a zejména u bledších typů pleti naprosto nevyniknou. Pestré a syté barvy vyniknou na každém typu ženy.

Zapomeňte na fosfor!

Zapomeňte však na fosforové odstíny. Fosforově žlutá, růžová, oranžová či zelená nejsou dobrou volbou a nikdy dobrou volbou nebyly. Tyto barvy si zamilovali leda teenageři, kteří potřebovali zazářit na diskotékách, bohužel ani toho však s takovým lookem nedosáhli. Žádná fosforová kombinace není hezká. Působí kýčovitě.