Zvonové rukávy

Zvonové rukávy – comeback, který nikdo nečekal

V poslední době se velmi zajímáme o to, co máme na sobě. V dnešním světě velice záleží na našem vzhledu a k němu se pojí samozřejmě i styl našeho oblékání. Pokud nejsme moderně oblečení, už automaticky jsme terčem posměchu. Ovšem díky tomu, že móda aktuálně vrací různé kousky z minulosti, je snad každý stylově oblečen – i ten, kdo do obchodu nechodil deset let. Comebacky jsou dnes na denním pořádku, proto buď si kousky vytáhnete z šatníku, nebo za ně budete muset utratit.

Zvonové kalhoty, džínové bundy, batikovaná trička, pletená móda, vysoké pasy či balóňáky (bundy balónového střihu) – to vše se nosilo dříve a nyní se opět vrací. Pokud jste tedy ještě donedávna byli terčem posměchu kvůli tomu, že jste nosili údajně staré oblečení, pak dnes budete uctíváni, protože přesně tyto druhy oděvů jsou zas to nejlepší, co si na sebe můžete obléknout. Teď už mohou být terčem posměchu jenom ti, kteří spíše utrácejí za dané kousky v obchodech.

Dalším takovým comebackem, který je v současném módním světě poměrně populární, jsou zvonové rukávy. Dříve jsme se s nimi setkali jenom u topů a halenek s dlouhými rukávy, dnes už se přidávají takřka ke všemu.

Vyplatí se kousky se zvonovými rukávy koupit nebo ne?

Jestliže zvažujete, jestli si kousky koupíte či nikoliv, pak byste měli být pro. Zvonové rukávy se dneska nedělají tak, jako kdysi – tedy nejsou součástí jenom halenek s dlouhým rukávem. Mnohem lepší jsou topy či šaty s krátkým rukávem či k loktům, kdy od loktů se rukáv rozšiřuje do zvonů.

Šaty, šaty, šaty!

Během léta byly nejmodernější zvonové rukávy hlavně u šatů. Šaty většinou byly rovného střihu a zvonové rukávy byly to impozantní na celém oděvu. Jelikož je už dávno po teplém ročním období, šaty jsou nabízeny v elegantnější formě, abychom je mohli nosit třeba na plesy nebo na různé slavnostní události.