Jak šel čas s motýlky

Jak šel čas s motýlky

Jelikož už je za námi teplé počasí, musíme se brzy připravit na zimu. Právě zima je aktuální téma i v obchodech s oblečením, kde v hojné míře najdeme nejen bundy, ale také boty či čepice. Jelikož ale brzy začne i plesová sezona, setkáte se také s různými saky, vkusnými společenskými kalhotami nebo s obleky, které si taky můžete zakoupit. Mimo to si opět můžete vybrat z velice široké nabídky motýlků či kravat.

Motýlky nebo kravaty jsou součástí každého obleku či košile, pokud jdete například na svatbu nebo právě na nějaký formálnější ples. Kravaty se dnes nosí už jenom úzké, tedy takzvané vázanky – na široké typy vážně zapomeňte. Pokud však nevíte, jestli je kravata ta nejlepší možná varianta, rozhodněte se pro oblíbené motýlky. Ty jsou právě šíleně stylové a moderní a nesmí chybět u žádného obleku či košile.

Nezapomeňte, že k motýlku patří speciální košile, která má jinak střižený límeček. Hlavně u ní nejdou vidět knoflíčky.

Jak motýlky začínaly?

Jelikož jsou motýlky aktuální trend, měli bychom si říct, jak s nimi šel vlastně čas – jak se měnily během uplynulých let. Nejdříve jsme se setkávali s většími typy motýlků, které byly hlavně jednobarevné – a hlavně byly na sponu, pomocí které se zapínaly. Během loňského roku jsme se však mohli setkat už s lepšími provedeními. Motýlky byly najednou v užší formě a moderní byly hlavně takové, které na sobě nesly nějaký vzor. Nejlepší volbou tedy byly puntíkové motýlky nebo jiné, které měly na sobě nějaký miniaturní vzor. Motýlky se však připínaly pomocí magnetů, aby tak nevkusná spona nebyla u speciálních košilí vidět.

A jaké jsou motýlky nejstylovější nyní?

Letos to je však zase úplně jinak! Už žádné látkové motýlky nevolte, protože látkové motýlky nejsou stylové. Dnes už okouzlíte jedině s těmi dřevěnými motýlky, které jsou sice dražší, ale jsou rozhodně na celý život.