Náhrada kabelky

Kabelky mizí z obchodů. Co je nahrazuje?

Kabelky byly ještě donedávna součástí každého módního outfitu. Ovšem nyní je vše jinak. Zkuste se jen tak projít po obchodním centru a nahlédněte do vitrín obchodů. Zjistíte, že se kabelky z vitrín poměrně vytrácí. Co je důvodem? Důvodem je to, že jsou nahrazovány jinými, modernějšími kousky, kterých zanedlouho budou plné pulty v obchodech. Jaké kousky máme na mysli? A budou stát za hřích či nikoliv?

Každý, kdo sleduje módní svět, ví, že se vrací retro kousky. A vrací se nejen staré dobré oblečení v podobě lesklých teplákových souprav, v podobě zvonových kalhot nebo v podobě starých dobrých péřových bund. Vrací se taky oblíbené a zároveň nenáviděné ledvinky, které zanedlouho vyšachují všechny kabelky z obchodů.

Začalo to batohy

Všechno však začalo vloni na jaře, když se do módy dostaly batohy. Ty se začaly postupně hromadit v obchodech a nyní na ně narazíme častěji než na kabelky. V současné době jsou batohy vážně populární. Lidé si je oblíbili hlavně proto, že jsou praktičtější a hlavně se pohodlněji nosí. Vleze se do nich mnohem více věcí a jsou vhodnější na výlety.

V současné době jsou oblíbené zejména batohy s kytičkami nebo batohy v pastelových barvách. Nejoblíbenější jsou nyní modré batohy nebo světlounce růžové batůžky, jež si vážně zamilujete.

Pokračuje to ledvinkami

Jestli jste si batohy ještě nestihli koupit, rychle si je kupte, než se do obchodů nahrnou zmiňované retro ledvinky. Ty letos budou udávat styl. Zakoupit si je budete moct v kožené variantě i ve variantě látkové či džínové. Nezapomeňte ani na to, že si budete moct koupit i ledvinky fungující jako pásek.

Ledvinky by se měly dostavit během následujících několika málo dní. V současné době je najdeme jenom zřídka. Odhaduje se, že mezi nejoblíbenější se zařadí barevné ledvinky nebo ledvinky, které jsou posety nášivkami.