pasky

Dolaďte outfit s pásky!

Každá žena se touží alespoň někdy hezky obléknout. Mnoho žen po tom touží dokonce denně, a tak si volí práci sekretářky nebo pracovnice v kanceláři, která má předem daný dresscode. Ten je totiž vždy určen ve formálním stylu, a tak mohou ženy denně chodit skvěle oblečeny a úhledně upraveny. Nosí se především úzké sukně či šaty, které mají délku ke kolenům, K tomu krásné lodičky, protože k šatům ani k sukni se bohužel nehodí pohodlné polobotky. Navíc lodičky vykouzlí nádherná lýtka. Povoleny jsou také úzké kalhoty, ke kterým si samozřejmě můžete polobotky dát. Košile, top či sako je taktéž v normě. Kabelku tedy následně volte do rukou, protože přes rameno se opravdu nehodí k dané kombinací formálního looku. Dbejte však také na doplňky. Hodinky jsou povinností, ale u šatů či krátkého rukávu si dejte pozor – k tomuto je nevolte. Pokud máte sukni nebo kalhoty, zvolte také samozřejmě pásek. Jestliže je košile nebo top zakasaný, sáhněte právě po oblíbených páscích.

Žádné masivní pásky, pouze ty úzké jsou povoleny

Dbejte však na to, že není pásek jako pásek. Masivní pásky, které jsou velmi tlusté a poseté nesmírným počtem aplikací, jsou nevhodné. To samé jako ten, který má obrovskou sponu vepředu. Většinou má spona ještě různé tvary hlav či oblíbených věcí. Tyto druhy by měly být naprosto zneškodněny. Zkuste to však s tenkým úzkým vkusným páskem. Naleznete je v různých barevných kombinacích, a tak se nemusíte bát, že by se vám někdy k looku nehodil. Zkuste si vzít třeba světlounce hnědý pásek k tmavě modrým kalhotám. Trend, že jen pánové mohou nosit tmavě modré obleky a k tomu hnědé doplňky s bílou košilí, platí také pro dámskou populaci. A tak tedy ve chvíli, kdy si nevíte rady, sáhněte právě po této volbě, která nikdy nebude tou špatnou.

Mimo jiné se nebojte ani různých barev polobotek či lodiček. Nejen pásky, ale i obuv dělá skvělý look, za něž následně sklidíte hromady obdivů a pochval.