Kozačky nad kolena

Kozačky nad kolena jsou letošní trend

Máme konečně po tuhé zimě, ovšem během ní nás zachránilo jedině teplé oblékání. Díky tomu, že letos bylo sněhu opravdu až po kolena, náledí nebylo jen na silnicích, ale také běžně na chodnících a že teploty sahaly pod mínus třicet stupňů jsme byli rádi, když jsme jeden den mohli trávit doma v peřinách u svého oblíbeného seriálu s čajem a bábovkou. Samozřejmě tato idylka nemohla trvat věčně, práce totiž volala co všední den, a tak jsme se museli rozhodnout, co si oblečeme. Povinně jsme si nasazovali na hlavy čepice, šály jsme omotávali kolem krku tak, že nám šly vidět jen oči. Rukavice nám chránily naše ruce, abychom na nich po příchodu do práce nenašli omrzliny a abychom se jich dopočítali tolik, kolik by jich na ruce mělo být. Nohy nám zachraňovaly kozačky, protože právě ony byly jedinou spásou pro naše nohy, abychom se alespoň trošku cítili v teple. Pánové jednoznačně využili možnost pohorek či jiných velmi teplých bot, do nichž se mohli pěkně schovat.

Kozačky si i letos přinesly svůj nový trend

Kozačky se sice staly naší velkou spásou, ale než jsme si je stačili vybrat, najednou jich bylo na pultech obchodů opravdu mnoho. Nestíhali jsme sledovat, jak se pulty plní tímto druhem obuvi, až jsme nakonec dospěli k názoru, že se stále jedná o jeden trend, a sice o kozačky, které dosahovaly svou výškou až po kolena. Tento typ kozaček se stal velmi populární, protože nás skvěle dokázal ochránit před mrazy, které rychle putovaly k našim nohám. Navíc jsme se potýkali s chřipkovou epidemií, a tak jsme byli rádi, že nás právě tyto boty pěkně hřejí a dodávají nám pocit tepla.

Díky tomu, že se tyto boty nachází i v lehčím provedení, si je můžete nosit i nyní v těchto teplých dnech. K šatům jsou naprosto ideální a není v nich takové teplo, jako v těch zimních. Kozačky po kolena se však jednoznačně staly novým trendem v oboru kozaček a vlastně i v celé odvětví obuvnictví.