Dřevěné doplňky

I dámy mohou oslnit s dřevem. Už máte třeba dřevěnou peněženku?

Každý outfit může být dozdoben něčím výjimečným. Většinou jsou to doplňky, které vnesou do outfitu naprosto jiné kouzlo a dají mu naprosto jiný nádech. Pokud patříte k nákupním maniačkám nebo se zajímáte o módu, moc dobře víte, že masivní šperky už dávno vyšly z módy. Nyní se svět zaměřuje zejména na jednoduché prstýnky, které se nosí na několika prstech jedné ruky, nebo se zaměřují na dřevěné doplňky, které ještě donedávna byly jenom pro muže. Naštěstí značka BeWooden posunula hranice a vytvořila unikátní dřevěné doplňky i pro ženy, které si je rozhodně zamilují.

Určitě jste postřehli, že dřevěná móda se dostala do módního světa. Vše započalo dřevěnými motýlky, které si pánové připínali na své krky ke košilím. Jednalo se a stále se jedná o velice vkusný módní doplněk, k němuž je možné přikoupit si dřevěné manžetové knoflíčky nebo také kšandy s dřevěnými aplikacemi.

Dřevěnou módu ale obdivují i ženy, kterým ještě donedávna nebylo přáno a které si nemohly koupit víc než dětský dřevěný náhrdelník, který se nedá nosit k moderním lookům. Naštěstí se dočkaly. Značka dřevěné módy BeWooden překvapila unikátními ženskými dřevěnými doplňky.

Motýlky, spony i peněženky

Člověk by řekl, že ze dřeva toho vymyslet moc nejde. Jenže opak je pravdou. Právě dřevěná móda je něco, co ve svém šatníku nesmíte postrádat. Ženy si mohou vybírat z širokého množství motýlků, které jsou obohaceny o mašličku, aby se tak rozlišil dámský a pánský dřevěný motýl.

Kromě motýlků mnohou nosit ženy i dřevěné spony, které připomínají lesní zvířata. Jsou to krásné aplikace vyjímající se zejména na saku nebo na krásných dlouhých šatech.

Pokud aktuálně hledáte kvalitní peněženku, která se vám po týdnu nerozpadne v rukou, také ji najdete v nabídce firmy BeWooden. Peněženky mají krásné dřevěné zapínání a i když jsou dražší, jsou originální a nikdo je jistě v blízkém okolí nemá.

Nabídka se stále rozšiřuje

I když si člověk myslí, že dřevěných doplňků nemůže být více, opak je pravdou. Ženy si mohou vybrat z široké škály manžetových knoflíčků nebo třeba vkusné náramky, které perfektně ladí s hodinkami.