Jaké boty na jaro

Jaké boty na jaro

Jaro se kvapem blíží a přinese také teplé počasí, někdy plné deště a výkyvů teplot. Ráno bývá dost zima, v poledne už pálí slunce a večer se zase pěkně ochladí. Jaké jsou tedy boty vhodné na jaro? Jde také o příležitost, pro kterou si boty chcete nazout. Nejlepší jsou na jaře ještě stále boty uzavřené. Pro neformální příležitost a vycházky do přírody či do města můžete vzít tenisky. Na společenské události se rozhodně hodí lodičky s plnou špičkou. Na pohodlné celodenní nošení třeba do práce jsou vhodné boty pohodlné kožené boty a kotníčková obuv a nejlépe na nízkém nebo středním širším podpatku.

Jaro a první paprsky slunce

Jaro obléká ženy do sukní a jarních šatů. Boty lze zvolit i bez podpatku, kožené baleríny a polobotky, v barvě dobře padnoucí k šatům. Boty mohou být na malém podpatku či klínku. Vhodné jsou do jarního slunečného počasí, a když přijde náhlý déšť, lze v nich pohodlně dojít až domů. Do bot vám tak nenateče. Volte neutrální černou, bílou a béžovou obuv. S neutrálními barvami si budete jisti, že máte v botníku módní kousek. Takovéto barvy se drží na špici každou jarní sezónu. Letos jsou ještě více in a přidá se k nim i hnědá. Ostatní barvy se průběžně mění a letos jdou to tmavé odstíny modré a vínové. Vždy dbejte na to, aby vaše obuv ladila ke zvolenému oblečení.

Extravagance i pohodlí

Naše ulice zaplní v suchých dnech jarní obuv jako dřeváky, látkové boty na klínku a obuv s květinovými vzory. Každá žena má svůj oblíbený styl a svou oblíbenou módní značku obuvi. Ulice ovládnou i módní letní kozačky. Kozačky na léto jsou opět v béžových a hnědých barvách a také v pestrých a světlých pastelových odstínech. Mají být volné i široké pro dostatečné větrání a ponožky se do nich nenavlékají. Doplňkem je kabelka v barvě kozaček nebo výraznější kousek a nosí se i výrazné korále a šperky. Kombinují se s krátkými sukněmi, lehkými šaty, kraťasy a legínami. Ke společenskému oblečení se ale nehodí. Na společenské více formální události se budou nosit kvalitní boty z jemných přírodních materiálů.