plavky

Jaké plavky jsou aktuálně v kurzu?

Letní plavková sezona se nemilosrdně blíží – přece jenom teploty dosahují skoro třiceti stupňů Celsia, což znamená, že už se řada koupališť chystá na nadcházející sezonu, která vypukne za několik týdnů. Většina lidí dokonce už teď začíná plánovat své letní dovolené, protože pro mnoho lidí nestačí jen čvachtání se v bazénu na zahradě nebo na koupališti. Léto je především o letní dovolené. Díky letní dovolené dosáhneme požadovaného odpočinku, po kterém toužíme celý rok, a tak se většinou zaměřujeme na zahraniční destinace, kde budeme moct strávit celých deset dní u moře, kdy nás bude neustále hřát sluníčko, kdy palmy budou jediným stinným místem a kdy nás šum moře dokáže uspat tak dobře a rychle, jak žádná ukolébavka z dětství.

Ať už se však chystáte na jakoukoli dovolenou nebo třeba jen na zahájení sezony oblíbeného koupaliště, vaší jedinou starostí je nyní nejspíše výběr plavek. Každým rokem se potýkáme s takovým výběrem, protože každým rokem se mění aktuální trendy v této oblasti a každá žena chce být vždy stylová a vždy trendy. Samozřejmě je nutné podotknout, že plavky jde velmi těžce sehnat přesně takové, jaké bychom si představovali. Pouze v jednom jediném obchodě ale najdete pokaždé přesně to, co chcete a co požadujete – v internetovém obchodě s plavkami nelaslovakova.com. Obchod jde totiž s módou a přesně v něm najdete kousky, které se letošní léto budou nosit a s nimiž uspějete u mnoha mužů. Jaké že to trendy letos stoprocentně pofrčí?

• Jednodílné plavky jsou opět v kurzu!

Je nutné podotknout, že móda se neustále vrací do minulosti a stále z ní čerpá mnoho inspirací. Aktuálně se do módy znovu dostávají jednodílné plavky, které jsou unikátní zejména v tom, že sluší jakékoliv postavě. Můžete být naprosto plochá nebo vás může tížit kilo navíc, přesto vám tyto plavky padnou jako ulité. Nemusíte se však děsit toho, že byste plavky museli koupit jenom v klasickém střihu, jak ho známe. Jednodílné plavky naleznete v mnoha střizích – s holými zády, s výkroji na břiše či s tenkými ramínky.

• Cross vršky jako novinka na trhu s plavkami

Pakliže byste toužila po absolutní novince na módním trhu s plavkami, rozhodně byste měla sáhnout po cross vršku. Jedná se o unikátní vrchní díl plavek, který se pohodlně omotá kolem těla a vzadu zaváže. Tento typ vrchního dílu se hodí naprosto každému typu postav. Navíc ho můžete zkombinovat s jakýmkoli spodním dílem plavek, třeba i s tím loňským. Barevně zaujmete určitě s pestrými tóny – například se žlutou, královsky modrou, růžovou nebo červenou barvou.

Jak zvolit spodní díl plavek?

Pokud si vybíráte plavky a netoužíte zrovna po jednodílném provedení ať už z jakéhokoli důvodu, budete si muset koupit dvoudílné plavky. Vrchní díl plavek je častokrát velmi lehké vybrat, ovšem u spodního dílu se většinou zastavíte a zeptáte se sama sebe, který střih by nejvíce seděl. Spodní díl se vybírá podle vaší postavy, konkrétně podle tvarování boků. Pakliže máte postavu naprosto dokonalou a na bocích nemáte žádné přebytečné kilo navíc, rozhodně byste měla sáhnout po spodním dílu s úzkým šněrováním na bocích. Tanga jsou také přímo pro vás. Pokud jste však nestihla zhubnout kila z Vánoc, nemusíte se bát, že by se pro vás žádný dokonalý díl plavek nesehnal – pro takové situace jsou tu brazilky.