Sukně z tylu

Sukně z tylu – romantické, hravé, sexy a vhodné pro ženy v každém věku!

Jaro je tady a nejspíš každá žena má už nějaké to jarní nakupování za sebou. Že vy jste ještě nebyla? Tak to máte nejvyšší čas se probudit. Letošní jaro se opět ponese v rytmu barev, jednoduchosti a hravosti. Odlehčit svůj outfit můžete tylovou sukní, která je romantická, hravá, tak trochu dětská a přitom neuvěřitelně sexy! Dobrou zprávou je, že ji může nosit žena v každém věku.

Tylové sukně nejsou jen výsadou malých holčiček

Dámy, pokud jste donedávna tylové sukně braly jako výsadu malých holčiček a dospívajících slečen, zbystřete! Celou dobu jste totiž žily v omylu. Nadýchaný tyl sluší ženě v každém věku, jejímu outfitu propůjčí hravost, lehkost, styl, eleganci…zkrátka jí bude slušet. Tylové sukně si můžete vybrat z celé řady barevného i střihového provedení a kombinovat je lze s nejrůznějšími topy, legínami a punčochami. Delší tylová sukně může být dominantou vašeho outfitu na oslavě jubilea, naopak kratší a rozvernější tylovou sukni si můžete vzít na pouť, kde z vás zrak nespustí muži ani ženy. Nadýchaný tylový materiál působí romanticky, a proto se nejedna žena vrátí do svých dětských let, kdy tylová sukně patřila do hlavní princeznovské garderoby. Tylový materiál je vzdušný a romantický, a proto si dejte pozor, aby celkový outfit nepůsobil přeplácaně. Tylovou sukni doporučujeme doplnit už jen jednoduchým trikem nebo tílkem, denimovou bundou a klidně i bílými teniskami.

Jak pečovat o tylové sukně?

Tylové sukýnky působí velice svěže, ale zároveň jsou také náchylné na poškození. Je jasné, že pokud ženy chtějí, aby jim tylová sukýnka co možná nejdéle vydržela, budou s ní muset zacházet o něco opatrněji než s ostatní částí svého šatníku. Tylový materiál doporučujeme prát pouze na 30°C, nejlépe ve speciálním sítku na jemné prádlo, aby se nepotrhal o další oblečení. Pořád ale platí, že čím méně budete tylovou sukni prát, tím déle vám vydrží jako nová. Ostatně nejrůznější nečistoty můžete vyřešit pouze přetřením mokrou houbičkou. Ale pozor! Pokud se budete s tylovou sukní pohybovat ve společnosti kuřáků, tak se držte co možná nejdál od nich.  Tyl je velice náchylný na propálení, stačí žhavý popel a vaše sukně utrpí nenávratnou újmu na kráse. Tylovou sukni nesušte v sušičce ani na topení, nejlépe uděláte, když ji pověsíte na šňůru a necháte samovolně uschnout.

A co vy? Chcete mít v šatníku sukni z tylu?